Sensi Seeds – Northern Lights #5 x Haze Regular | Regulérní semínka konopí

Prodej

Sensi Seeds – Northern Lights #5 x Haze Regular | Regulérní semínka konopí

Northern Lights #5 x Haze regular má vysoký obsah THC a velmi psychedelický efekt, který své uživatele přímo nabije energií. Její vysokou kvalitu potvrzují také dvě významná ocenění v konopné soutěži High Times Cannabis Cup, kde v roce 1990 a 1993 získala první místo.

Semínka konopí Northern Lights #5 x Haze regular vytváří obrovské, silné a bohaté rostliny, které jdou opravdu velmi snadno klonovat. O mateřských rostlinách Northern Lightu #5 x Haze se říká, že dokáží produkovat nádherné a silné řízky po dobu deseti let nebo i déle bez jakékoliv ztráty kvality.

Original price was: 3399 Kč.Current price is: 2549 Kč.

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Northern Lights #5 x Haze regular je takřka dokonalá sativa a dominantní konopná odrůda. Vznikla křížením  Norhern Lightu #5 s Haze. Tato rostlina je všeobecně považována za opravdový vrchol v chovu konopí, a přestože je na trhu již mnoho let, mnoho konopných expertů ji stále považuje za nepřekonanou.

Má vysoký obsah THC a velmi psychedelický efekt, který své uživatele přímo nabije energií. Její vysokou kvalitu potvrzují také dvě významná ocenění. V konopné soutěži High Times Cannabis Cup, kde v roce 1990 a 1993 získala první místo.

Semínka konopí Northern Lights #5 x Haze regular vytváří obrovské, silné a bohaté rostliny, které jdou opravdu velmi snadno klonovat. O mateřských rostlinách Northern Lightu #5 x Haze se říká, že dokáží produkovat nádherné a silné řízky po dobu deseti let nebo i déle bez jakékoliv ztráty kvality.

Northern Lights #5 x Haze regular kvete 65-75 dnů, a proto se v našich klimatických podmínkách dá efektivně pěstovat pouze indoor. Při jejím pěstění očekávejte značný nárůst výšky. V interiéru se používá buď krátká, nebo žádná vegetační doba, což do značné míry kompenzuje její dlouhý čas kvetení. Zakořeněné sazenice či klony mohou začít kvést takřka okamžitě, a přesto mohou v době sklizně přesáhnout jeden metr výšky.

Northern Lights #5 x Haze regular od SeedBanky Sensi Seeds získal hned dvě významná ocenění. První místo v konopné soutěži  High Times Cannabis Cup v roce 1990 a 1993.

Hmotnost 0,02 kg
Balení semen

Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Aktivní, Energický, Euforický

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 700 g/m2

Optimální výnos outdoor

500 – 1000 g/rostlina

Seed banka

Ocenění

Ocenění v konopných soutěžích:

  • 1. místo – 1990 High Times Cannabis Cup
  • 1. místo – 1993 High Times Cannabis Cup

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!