Prodej

Sensi Seeds – Skunk Kush Feminized | Feminizované semínka konopí

Feminizované semínka konopí Skunk Kush Feminized produkují rostliny s vysokým výnosem, s průměrnou dobou kvetení. Tvoří indika dominantní rostlinu v poměru 60% indika 40% sativa. Tato kombinace nabízí to nejlepší z obou rychlý růst, solidní výnos v kombinaci s opojným High.

782 2372 
587 1779 

Legendární seedbanka se SLEVOU 25%!

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Feminizované semínka konopí Skunk Kush Feminized od Sensi Seeds produkují rostliny s vysokým výnosem, s průměrnou dobou kvetení. Tvoří indika dominantní rostlinu v poměru 60% indika 40% sativa. Tato kombinace nabízí to nejlepší z obou rychlý růst, solidní výnos v kombinaci s opojným High.

Jednou z hlavních výhod pěstování Skunk Kush Feminized je, že má krátkou dobu kvetení. Doba kvetení trvá přibližně 50 – 60 dní.
Výška rostlin je dalším bonusem rostliny dorůstají obvykle do výšky 110 – 140 cm.

Pokud je vaším prvořadým cílem vysoký výnos tak Skunk Kush Feminized je jistě volbou nad kterou byste měli pouvažovat. Při pěstování ve správných podmínkách produkuje bohaté květiny a velkou úrodu. Skunk Kush Feminized vytváří husté palice s velkorysou hmotností.

Skunk Kush Feminized je náchylnější k hnilobě a plísni a nedaří se jim na vlhkých a chladných místech.

Skunk Kush Feminized působí uvolňující a uklidňující díky genetice indika. Díky složce sativy se jeho high pomalu změní na euforický a zaplaví vám velkým množstvím energie a vzrušení.

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Energický, Euforický, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

300 – 500 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Legendární seedbanka se SLEVOU 25%!

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!