Sweet Seeds® – Black Muffin F1 Fast Version | Feminizovaná semínka konopí

Sweet Seeds® – Black Muffin F1 Fast Version | Feminizovaná semínka konopí

Rychlá květ – Díky genetice F1 Fast Version® dosahuje Black Muffin výjimečně rychlého kvetení bez kompromisů v kvalitě nebo výnosu.

Nádherná estetika – Tmavě fialové poupata nejen že vypadají úchvatně, ale také přitahují pozornost svým jedinečným vzhledem.

Exotické aroma – Unikátní kombinace sladkokyselých a citrusových tónů s trpkým podtónem červených bobulí zanechá nezapomenutelný dojem.

Vyvážený účinek – Poskytuje uvolnění a štěstí, zároveň podněcuje konverzaci a kreativitu, což je ideální pro sociální situace nebo kreativní projekty.

Výjimečná genetika – Spojuje elitní klon Red Hot Cookies® s výběrovým samonakvétacím kmenem Black Lemon Auto, což zajišťuje vysokou kvalitu a stabilitu odrůdy.

800 1334 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme vám Sweet Seeds® – Black Muffin F1 Fast Version, jedinečnou feminizovanou odrůdu konopí, která přináší revoluční změnu ve světě pěstování. Tato rychle kvetoucí odrůda kombinuje výjimečnou genetiku elitního klonu Red Hot Cookies® s výběrovým samonakvétacím kmenem Black Lemon Auto, vytvářející nádherně aromatické a vizuálně ohromující rostliny.

Black Muffin F1 Fast Version® se pyšní energickým hybridním charakterem, který se projevuje bujným růstem dlouhých postranních větví a produkci hustých, kompaktních pupenů. Tyto pupeny se v průběhu květu zbarvují do úchvatných tmavě fialových odstínů a jsou obalené pryskyřicí s bohatým aromatickým profilem.

Aroma tohoto kmenu je jedinečná kombinace sladkokyselých tónů s osvěžujícími nádechy citrusů, jako jsou citrony a mandarinky, doplněné trpkým podtónem červených bobulí.

Účinek Black Muffin F1 Fast Version® je intenzivní, avšak vyvážený – nabízí uvolnění a štěstí, zároveň stimuluje konverzaci a představivost. Je to ideální volba pro ty, kteří hledají inspiraci nebo chtějí sdílet příjemné chvíle s přáteli.

Nechejte se unést jedinečným profilem Black Muffin F1 Fast Version® a přidejte k vašemu pěstebnímu arzenálu odrůdu, která překračuje očekávání na všech frontách.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Kreativní, Relaxující, Stimulační

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

400 – 600 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!