Sweet Seeds® – Sweet Mandarine Zkittlez F1 Fast Version® | Feminizovaná semínka konopí

Největší benefity Sweet Mandarine Zkittlez F1 Fast Version®:

1. Ultra rychlé kvetení – Odrůda Sweet Mandarine Zkittlez kvete rychleji než mnoho jiných odrůd, takže můžete brzy sklízet její plody.
2. Silný a pryskyřičný – Tato odrůda je silná a její palice jsou bohatě pryskyřičné, což zvyšuje kvalitu a chuť.
3. Jedinečná chuť a aroma – Odrůda nabízí jedinečnou chuť a aroma s tóny pomeranče, mandarinky, dřeva a borovice doplněné kořenitými odstíny Sour Diesel.
4. Veselý a energický účinek – Sweet Mandarine Zkittlez má veselý a energický účinek, který podporuje kreativitu a představivost.
5. Exkluzivní hybrid – Tato odrůda je výsledkem křížení elitního klonu Zkittlez a naší Sweet Mimosa XL Auto®. Je to tedy exkluzivní produkt, který nenajdete nikde jinde.

794 1323 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Zážitku, který se nezapře, nabízí naše Sweet Seeds® – Sweet Mandarine Zkittlez F1 Fast Version®. Toto feminizované semeno konopí je prémiový produkt, který přináší zcela unikátní vůni a chuť. Nechte se unést vůní pomerančů, mandarinek, dřeva a borovic, která se mísí s kořenitými podtóny na pozadí Sour Diesel.

Sweet Mandarine Zkittlez je hybridní kmen vytvořený spojením elitního klonu Zkittlez a naší Sweet Mimosa XL Auto®. Výsledkem je rostlina s nádhernými pryskyřičnými a aromatickými palicemi, které jsou tak silné a bohaté na chutě, že si je nebudete moci nechat ujít.

Tato odrůda láká nejen na svůj vzhled, ale také na svůj účinek. Sweet Mandarine Zkittlez nabízí energický a veselý účinek, který podněcuje kreativitu a představivost. Je ideální pro ty, kteří hledají inspiraci, nebo prostě chtějí zlepšit svou náladu.

Nejlepší na tom všem je, že Sweet Mandarine Zkittlez je ultra rychlá kvetoucí odrůda. Není tedy třeba čekat příliš dlouho na to, abyste mohli ochutnat její jedinečnou chuť a aroma.

Vlastnosti Sweet Mandarine Zkittlez F1 Fast Version®:

Indica:60%
Sativa:40%
THC:19-24%
CBD:0,5%
Výnos indoor:450-650 g/m²
Výnos outdoor:450-650 g/rostlina
Doba květu indoor:7 týdnů
Chuť:Sladká, Diesel, Kořeněná, Pomerančová, Mangová, Borovice, Chladný

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Kreativní, Šťastný, Stimulační

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 650 g/m2

Optimální výnos outdoor

450 – 600 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!