Pyramid seeds – Wembley | Feminizované semínka konopí

Je to středně velká konopná rostlina dorůstající výšky kolem 75-150 cm, dobře rozvětvená, produkující velké a tlusté palice přikryté silným závojem z pryskyřice. Při kouření tohoto výtečného konopí se budete cítit jako v cukrárně. Jeho vysoce sladká chuť tropického ovoce vám v ústech způsobí úplný výbuch úžasných chutí.

182 794 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Feminizované semínka Wembley od Pyramid Seeds vznikl křížením super silné AK47  s výtečnou odrůdou BubbleGum. Výsledná feminizované semínka Wembley mají opravdu intenzivní a jedinečnou chuť. Řadí jí k jedním z nechutnějších odrůd katalogu Pyramid Seeds, jako je Northern Lights nebo Shark.

Je to středně velká konopná rostlina dorůstající výšky kolem 75-150 cm, dobře rozvětvená. Produkuje velké a tlusté palice přikryté silným závojem z pryskyřice.

Při kouření tohoto výtečného konopí se budete cítit jako v cukrárně. Jeho vysoce sladká chuť tropického ovoce vám v ústech způsobí úplný výbuch úžasných chutí.

Díky vesmírnému obsahu THC (23%) vám toto úžasné konopí rychle navodí dlouhotrvající, velmi silný a příjemný efekt, který se hodí i pro terapeutické využití, protože výborně tiší stres i fyzickou bolest.

Hmotnost 0,01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Povznášející, Šťastný, Uklidňující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

500 – 1000 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!