Zelená Země – Konopný gainer Fitness 125 g

Prodej

Zelená Země – Konopný gainer Fitness 125 g

1. Komplexní výživa – Obsahuje 50% vysoce kvalitního rostlinného proteinu, všech 23 aminokyselin a ideální rovnováhu omega 3, 6 a 9 mastných kyselin.

2. Podpora regenerace a růstu svalů – Speciálně namícháno pro sportovce, podporuje rychlou regeneraci a efektivní růst svalové hmoty.

3. Ochrana šlach a vazů – Díky bohatému spektru nutričních složek přispívá k ochraně a posílení šlach a vazů.

4. Detoxikace a trávení – Přirozeně podporuje detoxikaci organismu a optimalizuje trávicí procesy.

5. Všestranné použití – Skvělý ke snídani, po cvičení nebo jako nutričně bohatá svačina, lze snadno přidat do koktejlů, kaší či vloček.

145 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme vám průlom ve světě fitness a zdravé výživy – Zelená Země Konopný gainer Fitness. Tento vysoce kvalitní rostlinný sacharido-proteinový nápoj byl pečlivě namíchán, aby vyhovoval potřebám nejnáročnějších sportovců a všech, kteří vedou aktivní životní styl. S 125 gramy čistého, vyváženého a nutričně bohatého gaineru v každém balení můžete očekávat podporu v regeneraci, výživě a stavbě svalové hmoty.

Proč právě Zelená Země Konopný gainer? Protože vaše tělo si zaslouží to nejlepší. Naše unikátní směs konopného proteinu a ječmene je vytvořena tak, aby poskytovala optimální množství bílkovin, vlákniny a esenciálních mastných kyselin. Je to váš denní spojenec v boji za silnější svaly, lepší odolnost a celkově zdravější tělo.

Zapomeňte na umělé přísady a doplňky stravy, které vaše tělo zatěžují. S Zelená Země Konopný gainer si dopřejete pouze přírodní ingredience, které jsou snadno stravitelné a podporují vaše tělo v jeho přirozených procesech.

Užívejte tento gainer jako ranní posilu, po tréninku pro maximální regeneraci nebo jednoduše jako výživnou svačinu během dne. Díky svým výživovým hodnotám může bez problémů nahradit i hlavní jídlo.

Objednejte si Zelená Země Konopný gainer Fitness 125 g hned teď a udělejte první krok ke zdravějšímu a silnějšímu já!1

Složení gainer fitness 125 g: konopný protein (edestin 30%, albumin 20%), rýžové sušené mléko, ječmenný slad.

Nutriční hodnoty ve 100 g:

Energie 1750 kJ / 363 kcal
Bílkoviny 25 g
Tuky 12 g
z toho nenasycené mastné kyseliny 4 g
z toho nasycené mastné kyseliny 7 g
Sacharidy 33 g, z toho cukr 22 g
Vláknina: 20 g
Sůl: 0 g

Hmotnost 0,125 kg
Obsah

125 g

Výrobce

Zelená Země

Složení

konopný protein (edestin 30%, albumin 20%), rýžové sušené mléko, ječmenný slad.

Značka CBD

Zelená Země

Pro koho

Lidí

Obsah účinných látek

N/A

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!