Zelená Země – Konopný protein 125 g – kakao s banánem

Zelená Země – Konopný protein 125 g – kakao s banánem

Kompletní Nutriční Bomba: S 45% obsahem rostlinné bílkoviny, všemi 23 aminokyselinami a esenciálními mastnými kyselinami je tento protein základním kamenem pro vaši výživu a vitalitu.

Přírodní a Čisté Složení: Bez lepku, laktózy a umělých sladidel, slazený pouze extraktem ze stévie, je tento protein bezpečnou a zdravou volbou pro vaše tělo.

Podpora Regenerace a Růstu: Ideální pro sportovce a všechny, kteří hledají podporu svalové hmoty a rychlou regeneraci po fyzickém výkonu. –

Detoxikační Účinky: Přirozeně podporuje odstranění toxických látek a těžkých kovů z těla, čímž přispívá k lepšímu zdraví a pohodě.

Flexibilní Použití: Snadno se přidává do různých pokrmů a nápojů, což vám umožní bez námahy získat výživové benefity konopného proteinu v každé situaci.

145 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme vám Zelená Země – Konopný protein s příchutí kakaa a banánu, vašeho nového společníka na cestě za dokonalou rovnováhou těla a mysli. Tento jemně mletý konopný protein je kombinací vysoké nutriční hodnoty a vynikajících přírodních chutí, které uspokojí vaše chuťové buňky i touhu po zdravém životním stylu.

Jeho výroba je založena na mechanických postupech při nízké teplotě, díky čemuž si uchovává veškeré přírodní látky, které jsou pro vaše tělo tak prospěšné. Přirozená sladkost extraktu ze stévie dodává tomuto proteinu příjemnou chuť bez zbytečných kalorií.

S 45% obsahem vysoce kvalitní rostlinné bílkoviny je Zelená Země – Konopný protein s kakao a banánem nejen chutným, ale i funkčním doplňkem stravy. Poskytuje vám všechny esenciální aminokyseliny, které vaše tělo potřebuje pro optimální fungování, a to včetně omega 3, 6 a 9 mastných kyselin.

Tento produkt je ideální pro každého, kdo hledá zdravou alternativu k podpoře svalového růstu, regeneraci po náročném tréninku nebo jako součást detoxikačního programu. Je vhodný pro vegany, sportovce, ale i pro osoby v rekonvalescenci, které hledají přírodní způsob, jak podpořit své zdraví.

Přidejte ho do svého oblíbeného šejku, müsli nebo jogurtu a užijte si jeho benefity s každým soustem.

Objevte sílu přírody s Zelená Země – Konopný protein s kakao a banánem a udělejte první krok k lepšímu zdraví a plnohodnotnému životu již dnes!

SLOŽENÍ 125 g konopný protein kakao banán: Konopný protein, nepražený kakaový prášek, bánánový prášek, sladidlo: Steviol-glykosid (stévie)

Nutriční hodnoty ve 100 g:

Energie 1565 kJ / 374 kcal
Bílkoviny 45 g
Tuky 11 g
z toho nenasycené mastné kyseliny 9 g
Omega 3: 2.000 mg
Omega 6 : 5.900 mg
Omega 9: 1.100 mg
z toho nasycené mastné kyseliny 2 g
Sacharidy 6 g, z toho cukr 3 g
Vláknina: 16 g
Sůl: 0 g

Hmotnost 0,5 kg
Obsah

125 g

Výrobce

Zelená Země

Složení

Konopný protein, nepražený kakaový prášek, bánánový prášek, sladidlo: Steviol-glykosid (stévie)

Značka CBD

Zelená Země

Pro koho

Lidí

Obsah účinných látek

N/A

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!