Ace seeds – Panama x Bangi Haze regular | Regulérní semínka konopí

Panama x Bangi Haze je sativa-dominantní konopný hybrid od SeedBanky Ace Seeds, jenž vznikl křížením těch nejlepších a nejvyváženějších rodičovských rostlin Panama Goddess a Bangi Haze.

Výsledkem je vynikající rostlina s pevnou strukturou, velmi energickým růstem, dobrým rozvětvením a vysokým obsahem THC (až 21 %).

715 1349 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Panama x Bangi Haze regular je sativa-dominantní konopný hybrid od SeedBanky Ace Seeds. Vznikl křížením těch nejlepších a nejvyváženějších rodičovských rostlin Panama Goddess a Bangi Haze.

Výsledkem je vynikající rostlina s pevnou strukturou, velmi energickým růstem, dobrým rozvětvením a vysokým obsahem THC (až 21 %).

Produkuje opravdu nádherně velké a husté palice s vysokým obsahem pryskyřice.

Panama x Bangi Haze regular velmi komplexní aroma. Můžete ucítit: květiny, pižmo, citrón, sladkou mrkev, anýz a kadidlo.

Také má velmi komplexní, silný a dlouhotrvající sativa efekt, který navozuje psychedelický, euforický, kreativní a šíleně zábavný účinek.

Panama x Bangi Haze patří mezi nejlepší F1 hybridy, které se za poslední 3 roky podařilo SeedBance Ace Seeds vytvořit.

Je to velmi vysoká rostlina s dobrou odolností proti plísním i škůdcům, která se dobře pěstuje a produkuje vysoké výnosy.

Semínka konopí odrůdy Panama x Bangi Haze kvetou 10 až 11 týdnů, a proto se v našem podnebí dají efektivně pěstovat pouze v interiéru nebo ve skleníku.

Hmotnost 0,01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Energický, Euforický, Kreativní

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

315 – 540 g/m2

Optimální výnos outdoor

300 – 500 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!