Ace Seeds – Super Malawi Haze | Regulérní semínka konopí

Prodej

Ace Seeds – Super Malawi Haze | Regulérní semínka konopí

Super Malawi Haze je takřka čistá sativa, jež vychází z genetické linie Nevil’s Haze, vybranou samotným Nevillem na konci 80. let minulého století. Je to extrémně energický a vysoce produktivní superhybrid, který vás ohromí svými obrovskými palicemi, a který dorůstá monumentálních rozměrů. Tato konopná holka obsahuje až 28 % THC, má sladce dřevitou příchuť s příměsí kadidla a její efekt vyvolává cerebrální, kreativní, energický, dlouhotrvající a meditativní účinek.

989 1744 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Super Malawi Haze od Seed banky ACE Seeds je takřka čistá sativa, jež vychází z genetické linie Nevil’s Haze, vybranou samotným Nevillem na konci 80. let minulého století. Je to extrémně energický a vysoce produktivní superhybrid, který vás ohromí svými obrovskými palicemi, a který dorůstá monumentálních rozměrů. Tato konopná holka obsahuje až 28 % THC, má sladce dřevitou příchuť s příměsí kadidla a její efekt vyvolává cerebrální, kreativní, energický, dlouhotrvající a meditativní účinek.

Také produkuje velmi vysoké výnosy. Díky delší době kvetení se v našem chladnějším podnebí hodí pouze pro pěstování v interiéru, nebo ve skleníku. Přestože má Super Malawi Haze polyhybridní genetiku, je poměrně variabilní a produkuje 3 hlavní fenotypy, které si popíšeme:

  • Nevil’s Haze fenotyp – velmi konzistentní fenotyp, jenž má ty nejlepší vlastnosti původního Nevil’s Haze. Je doslova „napumpovaný steroidy“, má obrovské výnosy a produkuje extrémně pryskyřičnaté palice. Je snadno rozpoznatelný podle dlouhých načervenalých pestíků a podle nezaměnitelné sladce květinové vůni. Kvete 85 až 90 dní.
  • Malawi fenotyp – tento africký fenotyp má enormní sílu a produkuje ohromující množství hustých a pryskyřičných palic. Má dřevitou vůni, typickou pro rostliny Malawi Killer a velice silný efekt. Kvete přibližně 85 dní.
  • Téměř čistá Haze fenotyp – poměrně vzácný fenotyp (méně než 10 %), který má velmi vysokou strukturu tropických sativ. Je méně produktivní, a také je o dost slabší než předchozí fenotypy, ale na druhou stranu může být velmi zajímavá pro pěstitele, jenž hledají zajímavé genetické rekombinace téměř čistého Haze. Kvete 90 až 120 dní.
Hmotnost 0,01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

Výnos sklizně

,

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Aktivní, Energický, Euforický, Kreativní

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

350 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

350-400 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!