Advanced seeds – Critical Mass | Feminizované semena konopí

Pokud hledáte robustní a spolehlivé konopí, které vám vyprodukuje velké množství krásných palic, pak je Advanced Critical Mass právě pro vás. Advanced Critical Mass je indika-dominantní hybrid, kterým se pyšní pěstitelé konopí z celého světa. Jen těžko budete hledat jiné konopí, které by mělo zároveň tak obrovské výnosy, vynikající chuť a vysoký obsah THC.

220 844 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pokud hledáte robustní a spolehlivé konopí, které vám vyprodukuje velké množství krásných palic, pak je Advanced Critical Mass od Seed banky Advanced Seeds právě pro vás.

Advanced Critical Mass je indika-dominantní hybrid, kterým se pyšní pěstitelé konopí z celého světa. Jen těžko budete hledat jiné konopí, které by mělo zároveň tak obrovské výnosy, vynikající chuť a vysoký obsah THC.

Tato konopná holka produkuje tak obrovské výnosy, že se její větve musí podpírat, aby unesly váhu svých obřích palic. Sice kvete déle než klasické indiky, ale zase vás odmění nejen fantastickým výnosem, ale i lahodně sladkou chutí se zemitými a dřevitými tóny.

Její obří palice však mohou být jak požehnáním, tak i prokletím. V tlustých a hustých palicích se totiž může rychle rozšířit plíseň, zejména při pěstění venku, kde není rostlina chráněna před nadměrnou vlhkostí a klesající teplotou. Z tohoto důvodu (a také z důvodu dlouhé doby kvetení) ji v našem podnebí nedoporučujeme pěstovat venku, pokud nevlastníte kvalitní skleník s možností regulace teploty a vlhkosti.

Advanced Critical Mass

Genetika: indika-dominantní (Afghani X Skunk 1)

Doba květu uvnitř: 65 až 70 dní

Kdy sklízet venku: listopad

Výška uvnitř: 90 až 100 cm

Výška venku: 1,2 až 1,4 metru

Výnos: 550 až 650 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 22 %

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

,

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

,

Genetika

Účinek

Ospalý, Relaxující, Uklidňující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

600 – 650 g/m2

Optimální výnos outdoor

600 – 1000 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!