Advanced seeds – Critical Purple Kush | Feminizované semena konopí

Advanced Critical Purple Kush je nádherné konopí, které vzniklo křížením slavné odrůdy Critical a Purple OG Kush, což vedlo ke vzniku vysoce výnosné, silné a chutné rostliny.

220 961 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Advanced Critical Purple Kush od Seedbanky Advanced Seeds je nádherné konopí, které vzniklo křížením slavné odrůdy Critical a Purple OG Kush, což vedlo ke vzniku vysoce výnosné, silné a chutné rostliny.

Tato konopná lady má podobnou růstovou strukturu jako OG Kush a je velmi vitální, což ji umožňuje snadné pěstění i při použití tréninkových technik SCROG či SOG. Dobře se také umí přizpůsobit všem pěstebním médiím, ať už jde o kokos, hydroponii, aero nebo klasickou hlínu.

Během fázi kvetení vytváří Advanced Critical Purple Kush krásně velké a husté palice, které jsou plné pryskyřice. Samotná doba kvetení v interiéru trvá pouhých 55 dní, přičemž dokáže vyprodukovat 550 až 600 gramů vysoce kvalitního konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. Venku pěstované rostliny pak dokáží vyrůst do výšky 2 až 2,5 metru a vyprodukovat více než 600 gramů konopí na jednu rostlinu.

Advanced Critical Purple Kush také vyniká svou zemitou příchutí kávy, která se značně odlišuje od podobných hybridů z rodiny Critical. Navíc často získává na konci doby květu nádherné fialové zabarvení.

Genetika: Critical X Purple OG Kush (hybrid)

Doba květu uvnitř: 55 dní

Kdy sklízet venku: začátkem října

Výška uvnitř: 75 až 100 cm

Výška venku: 2 až 2,5 metru

Výnos: 550 až 600 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 18 %

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

,

Genetika

Účinek

Povznášející, Relaxující, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

550-600 g/m2

Optimální výnos outdoor

500-700 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!