Prodej

Advanced seeds – Strawberry Gum | Feminizované semena konopí

Advanced Strawberry Gum je sativa-dominantní konopný hybrid s intenzivní vůní jahod a velmi euforickým, super příjemným efektem. Tato lahodná marihuana vznikla spojením vybraného klonu odrůdy Bubble Gum a lahodné Strawberry. Má výborný terpenový profil a pozitivní psychoaktivní účinky.

220 800 
176 640 

Tohle musíte mít: SLEVA 20% !!!

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Advanced Strawberry Gum od Seedbanky Advanced Seeds je sativa-dominantní konopný hybrid s intenzivní vůní jahod a velmi euforickým, super příjemným efektem.

Tato lahodná marihuana vznikla spojením vybraného klonu odrůdy Bubble Gum a lahodné Strawberry. Má výborný terpenový profil a pozitivní psychoaktivní účinky.

Advanced Strawberry Gum je středně vysoká rostlina s hybridní strukturou, která ji dodává vzhled podobný kytici květin. Díky dobrému genetickému složení se snadno pěstuje a velmi energicky roste. V interiéru kvete 60 až 65 dní a dokáže vyprodukovat až 550 gramů velmi lahodného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. Venku pak dozrává začátkem října a vynese až 700 gramů na jednu rostlinu.

Jak už zde bylo zmíněno, Advanced Strawberry Gum vydává velmi intenzivní a sladkou vůni, která nejvíce připomíná lesní jahody a čerstvé ostružiny. Obsahuje až 20 % THC a vyvolává silně euforický a cerebrální efekt, který vás naplní psychedelickou radostí a tvořivostí.

Je to ideální model na párty nebo na povídání s přáteli. Často vyvolává nepřetržité záchvaty smíchu, které doprovází příjemná relaxace těla. Výborně se také hodí k dobrému filmu.

Advanced Strawberry Gum

Genetika: Strawberry X Bubble Gum (sativa-dominantní hybrid)

Doba květu uvnitř: 60 až 65 dní

Kdy sklízet venku: začátkem října

Výška uvnitř: 90 až 110 cm

Výška venku: 2 až 2,5 metru

Výnos: 500 až 550 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 20 %

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

,

Genetika

Účinek

Celebrální, Euforický, Psychedelický

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

400 – 700 g/rostlina

Seed banka

Tohle musíte mít: SLEVA 20% !!!

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!