Prodej

Pyramid seeds – Auto Blue Pyramid | Samokvetoucí semínka konopí

Auto Blue Pyramid dorůstá výšky až 0,7 m a při pěstování indoor je výtažek z něj 400g na m / 2 při 600W. Na sběr je připravena již po 60-ti dnech od vyklíčení. Rostlina má sladkou ovocnou chuť a přivede vás do intenzivního relaxačního stavu s pocitem naprosté pohody, proto je také vhodná pro terapeutické použití.

137 559 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

U těchto výborných autoflower semínek konopí Blue Pyramid strávili kluci z Pyramid Seeds mnoho času při usilovném výběru nového fenotypu odrůdy Blueberry.

Autoflower semínka konopí Auto Blue Pyramid tvoří autoflower variantu odrůdy Blue Pyramid. Je to překrásná modrá rostlina s kompaktní strukturou. Oproti originální feminizovaných verzi má několik specifik. Především její chuť, účinek a vůně, která není tak intenzivní.

Auto Blue Pyramid dorůstá výšky až 0,7 m a při pěstování indoor je výtažek z něj 400g na m / 2 při 600W. Na sběr je připravena již po 60-ti dnech od vyklíčení. Rostlina má sladkou ovocnou chuť a přivede vás do intenzivního relaxačního stavu s pocitem naprosté pohody. Proto je také vhodná pro terapeutické použití.

Toto konopí má sladce ovocnou chuť a dokáže vám přivodit intenzivně relaxační účinek, spolu s pocitem naprosté pohody. Je také ideální pro terapeutické použití.

Hmotnost 0,01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Povznášející, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

50 – 200 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!