Pyramid seeds – Auto Tutankhamon | Samokvetoucí semínka konopí

Prodej

Pyramid seeds – Auto Tutankhamon | Samokvetoucí semínka konopí

Autoflower semínka marihuany  Auto Tutankhamon dorůstjí průměrné výšky 75-100 cm, snadno se pěstuje a je velmi produktivní. Dejte si jen pozor, abyste si pro něho nevybrali příliš vlhké místo, protože je náchylný k napadení plísní kvůli jeho velmi kompaktním palicím.

199 852 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Autoflower semínka marihuany Auto Tutankhamon od Seedbanky Pyramid Seeds se zrodila z pečlivého výběru AK47. Který je známý jako jedna z nejvíce výkonných odrůd a je permanentním favoritem pěstitelů i kuřáků.

Autoflower semínka marihuany Auto Tutankhamon dorůstají průměrné výšky 75-100 cm, snadno se pěstuje a je velmi produktivní. Dejte si jen pozor, abyste si pro něho nevybrali příliš vlhké místo, protože je náchylný k napadení plísní kvůli jeho velmi kompaktním palicím.

Rostlina má velmi intenzivní vůni a chutná po čerstvém ovoci, skunku a citrusových plodech.

Toto výborné konopí má v kombinaci s neobvykle vysokou hladinou THC (17%) skutečně uspokojující efekt s dlouhotrvajícím psychoaktivním účinkem.

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Genetika

,

Účinek

Povznášející, Psychedelický, Uklidňující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450-500 g/m2

Optimální výnos outdoor

50 – 200 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!