Pyramid seeds – Auto Kryptonite | Samokvetoucí semínka konopí

Auto Kryptonite produkuje kratší palice, které jsou silnější a hustší než v původní feminizovaná odrůdě. Je zdobena zlatými vlasy a pokrytá silnou vrstvou bílých krystalů. Auto Kryptonite dorůstá do výšky 0,6 m a při pěstování indoor vyprodukuje 40 g na m / 2 při 600W kvalitního konopí s obsahem THC, který se pohybuje na úrovni 15% a CBD 0,6%.

171 699 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Autoflower semínka Auto Kryptonite vytvořili Šlechtitelé z Pyramid Seeds. Autoflower varianta odrůdy Kryptonite. Zachovává si všechny přednosti originální odrůdy, je však odolnější vůči klimatickým změnám a hodí se do všech typů substrátů.

Auto Kryptonite produkuje kratší hole, které jsou silnější a hustší než v původní feminizovaná odrůdě. Je zdobena zlatými vlasy a pokrytá silnou vrstvou bílých krystalů. Auto Kryptonite dorůstá do výšky 0,6 m a při pěstování indoor vyprodukuje 40 g na m / 2 při 600W kvalitního konopí s obsahem THC, který se pohybuje na úrovni 15% a CBD 0,6%

Posaďte se, uchopte svůj bong a vychutnejte si jeho výtečnou, lehce kyselou chuť se silným a dlouhotrvajícím narkotickým efektem. Který vám skoro okamžitě navodí velmi příjemný stimulující zážitek.

Autoflower semínka Auto Kryptonite u nás dostanete za výjmečnou cenu.

Hmotnost 0,01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

,

Genetika

,

Účinek

Celebrální, Povznášející, Vzrušující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

50 – 200 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!