Prodej

Pyramid seeds – Auto Super Hash | Samokvetoucí semínka konopí

Auto Super Hash má velikost (70-90 cm) a nejlépe se mu daří při pěstění indoor, kde jsou ke sklizni připraveny již po 70 dnech od vyklíčení semen a poskytne velmi dobrý výtěžek. Tato výjimečná rostlina má také lahodnou chuť s tóny hashe a díky vysokému obsahu THC vám poskytne silný, dlouhotrvající zážitek s relaxačním účinkem, který můžete dobře využít i pro terapeutické použití.

135 550 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Jak už její název napovídá, autoflower semínka konopí Auto Super Hash od Pyramid Seeds tvoří ideální konopnou odrůdu pro výrobu extraktů. Tato rostlina je z pryskyřice doslova stvořena. Dokonce i její listy jsou plné pryskyřičných krystalů a o samotných palicích snad ani nemá smysl mluvit.

Autoflower semínka konopí Auto Super Hash dorůstají na střední velikost (70-90 cm) a nejlépe se mu daří při pěstění indoor, kde jsou ke sklizni připraveny již po 70 dnech od vyklíčení semen a poskytne velmi dobrý výtěžek.

Tato výjimečná rostlina má také lahodnou chuť s tóny hashe. Díky vysokému obsahu THC vám poskytne silný, dlouhotrvající zážitek s relaxačním účinkem, který můžete dobře využít i pro terapeutické použití.

Hmotnost 0,01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Relaxující, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

50 – 200 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!