Pyramid seeds – Auto Shark | Samokvetoucí semínka konopí

Prodej

Pyramid seeds – Auto Shark | Samokvetoucí semínka konopí

Toto elegantní zvíře samokvetoucí variante se zakousne do všech systémů a substrátů a produkuje velké výnosy i se svým poměrně malým vzrůstem. Rostlina dosáhne výšky kolem 60-100 cm a vyprodukuje asi 400 g/m2 vysoce kvalitního konopí se stimulující vůní a výbornou chutí.

199 852 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Semínka konopí Auto Shark od Pyramid Seeds pochází z křížení Super Skunku a Northern Lightu. Vyznačuje se výbornou chutí a štiplavou vůní.

Auto Shark má kompaktní strukturu se širokými, olivově zelenými listy. Je velmi jednoduchá na pěstování a ideální volbou pro začínající pěstitele. Kteří s ním získají výborné výsledky již od svých prvních plodin.

Toto elegantní zvíře se zakousne do všech systémů a substrátů a produkuje velké výnosy i se svým poměrně malým vzrůstem. Semínka konopí Auto Shark tvoří rostlinu která dosáhne výšky kolem 60-100 cm a vyprodukuje asi 400 g/m2 vysoce kvalitního konopí. Je známý svou stimulující vůní a výbornou chutí.

„Žralok“ nebude mít silný efekt jako kladivo, ale spouští mírnější sedativní účinek než ostatní indici a je ideální pro každodenní použití.

Hmotnost 0,01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Celebrální, Relaxující, Uklidňující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

50 – 200 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!