Prodej

Pyramid seeds – Auto Alpujarrena | Samokvetoucí semínka konopí

Toto rychle kvetoucí zelené zlato, pojmenované po horském pohoří v Andalusii (Španělsko), se dokáže dobře vyrovnat s extrémními podmínkami a s nadmořskou výškou až do 1000 metrů. Auto Alpujarrena je na sklizeň jsou připravena již po 70 dnech od vyklíčení.

137 559 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Autoflower semínka marihuany Auto Alpujarrena od Pyramid Seeds byla dána do prodeje roku 2013, po několika letech práce s tímto kmenem z Granady.

Toto rychle kvetoucí zelené zlato je pojmenované po horském pohoří v Andalusii (Španělsko). Dokáže dobře vyrovnat s extrémními podmínkami a s nadmořskou výškou až do 1000 metrů.

Autoflower semínka marihuany Auto Alpujarrena na sklizeň jsou připraveny již po 70 dnech od vyklíčení.  V případě, že bude pěstována v chladnějším prostředí, získá překrásný fialový odstín. Při pěstování venku může dosáhnout výšky i více než 80cm, ale jen tehdy, když je zasazena ve dnech nejdelšího přirozeného světla.

Je to dominantní indica s lahodnou chutí a výborným relaxačním účinkem, který rychle přivede vaše tělo do stavu úplného uvolnění.

Hmotnost 0,01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Relaxující, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

50 – 200 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!