Barney’s Farm – Lemon Drizzle | Feminizované semínka konopí

1. Smyslová Extáze: Zažijte euforii, která přichází s vůní čerstvě strouhaného citronu, a dopřejte si výjimečný aromatický zážitek, který vás pohltí.

2. Majestátní Výnosy: S výnosy až 550 g/m2 v interiéru a ohromujícími 2 kg venku, Lemon Drizzle vás obdaří hojností, která překoná všechna vaše očekávání.

3. Potěšení bez Komplikací: I začátečníci mohou dosáhnout úspěchu díky snadné pěstitelské povaze a odolnosti odrůdy Lemon Drizzle proti běžným škůdcům a plísňovým nemocem.

4. Exkluzivní Potencia: S THC úrovněmi 20-25 % se každé semínko mění v zdroj intenzivního uspokojení a hluboké relaxace.

5. Harmonický Terpenový Profil: Komplexní směs citronových a zemitých tónů Kush vytváří jedinečný chuťový zážitek, který obohatí každý váš moment.

769 1892 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Dopřejte si dráždivou vůni odrůdy Barney’s Farm Lemon Drizzle, smyslně vytvořené konopné odrůdy, která jistě podráždí vaše smysly a zanechá vás ve stavu blažené euforie.

Tento plevelný kmen s převahou sativy, vyšlechtěný ze svůdné směsi Super Lemon Haze a OG Kush, vás přenese do jiné roviny existence.

Díky době kvetení 60-65 dní překypují výtečné palice odrůdy Lemon Drizzle silným podílem THC 20-25 %, což zaručuje jedinečné a uspokojující opojení. Komplexní terpenový profil tohoto svůdného kmene si jistě podmaní vaše smysly tóny pikantního citronu a nádechem zemitých tónů Kush, což vám poskytne chuťovou explozi, na kterou jen tak nezapomenete.

Tato lákavá kráska dorůstá do výšky 1,0 – 1,20 m v interiéru a 1,5 – 2,0 m venku. Ohromí vás velkorysý výnos 550 g/m2 v interiéru, zatímco venkovní výnos až 1,5 – 2,0 kg je více než značný.

Zažijte dokonalou relaxaci díky venkovní době kvetení odrůdy Lemon Drizzle, která začíná na začátku října, což vám umožní vyhřívat se na sladkém slunci a vychutnávat si opojné účinky této dráždivé odrůdy. Podlehněte kouzlu kmene Barney’s Farm Lemon Drizzle a objevte svět nefalšovaného potěšení, který vás zanechá v úžasu.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Kreativní, Povznášející, Soustředěný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

550-600 g/m2

Optimální výnos outdoor

1250 – 1500 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!