Barney’s Farm – Lemon Drizzle | Feminizované semínka konopí

Prodej

Barney’s Farm – Lemon Drizzle | Feminizované semínka konopí

1. Smyslová Extáze: Zažijte euforii, která přichází s vůní čerstvě strouhaného citronu, a dopřejte si výjimečný aromatický zážitek, který vás pohltí.

2. Majestátní Výnosy: S výnosy až 550 g/m2 v interiéru a ohromujícími 2 kg venku, Lemon Drizzle vás obdaří hojností, která překoná všechna vaše očekávání.

3. Potěšení bez Komplikací: I začátečníci mohou dosáhnout úspěchu díky snadné pěstitelské povaze a odolnosti odrůdy Lemon Drizzle proti běžným škůdcům a plísňovým nemocem.

4. Exkluzivní Potencia: S THC úrovněmi 20-25 % se každé semínko mění v zdroj intenzivního uspokojení a hluboké relaxace.

5. Harmonický Terpenový Profil: Komplexní směs citronových a zemitých tónů Kush vytváří jedinečný chuťový zážitek, který obohatí každý váš moment.

769 1892 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Dopřejte si dráždivou vůni odrůdy Barney’s Farm Lemon Drizzle, smyslně vytvořené konopné odrůdy, která jistě podráždí vaše smysly a zanechá vás ve stavu blažené euforie.

Tento plevelný kmen s převahou sativy, vyšlechtěný ze svůdné směsi Super Lemon Haze a OG Kush, vás přenese do jiné roviny existence.

Díky době kvetení 60-65 dní překypují výtečné palice odrůdy Lemon Drizzle silným podílem THC 20-25 %, což zaručuje jedinečné a uspokojující opojení. Komplexní terpenový profil tohoto svůdného kmene si jistě podmaní vaše smysly tóny pikantního citronu a nádechem zemitých tónů Kush, což vám poskytne chuťovou explozi, na kterou jen tak nezapomenete.

Tato lákavá kráska dorůstá do výšky 1,0 – 1,20 m v interiéru a 1,5 – 2,0 m venku. Ohromí vás velkorysý výnos 550 g/m2 v interiéru, zatímco venkovní výnos až 1,5 – 2,0 kg je více než značný.

Zažijte dokonalou relaxaci díky venkovní době kvetení odrůdy Lemon Drizzle, která začíná na začátku října, což vám umožní vyhřívat se na sladkém slunci a vychutnávat si opojné účinky této dráždivé odrůdy. Podlehněte kouzlu kmene Barney’s Farm Lemon Drizzle a objevte svět nefalšovaného potěšení, který vás zanechá v úžasu.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Kreativní, Povznášející, Soustředěný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

550-600 g/m2

Optimální výnos outdoor

1250 – 1500 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!