Barney’s Farm – Biscotti | Feminizované semínka konopí

Prodej

Barney’s Farm – Biscotti | Feminizované semínka konopí

1. Svůdná Chuť a Vůně: Užijte si symfonii terpenů, která vaše chuťové buňky odmění každým vdechem.

2. Silný Účinek: S obsahem THC až 27 % se můžete těšit na hlubokou relaxaci a euforický pocit.

3. Vysoký Výnos: Těšte se na bohatou sklizeň, ať už pěstujete v interiéru nebo exteriéru.

4. Rychlá Sklizeň: Krátká doba kvetení znamená, že nemusíte dlouho čekat na vaše první kousky Biscotti.

5. Estetická Krása: Pěstujte rostlinu, která je nejen výnosná, ale také okouzlující k pohledu, s kompaktním a majestátním vzrůstem.

768 1892 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme vám svůdnou odrůdu Biscotti, která jistě podráždí vaše smysly a zanechá vás ve stavu čirého blaha. Připravte se na svůdnou směs Gelato, Girl Scout Cookies a OG Kush, které dohromady vytvářejí mistrovské dílo genetické dokonalosti.

Terpeny kmene Barney’s Farm Biscotti jsou symfonií přírodních vůní, sladkou, zemitou a citrusovou melodií, která omámí vaše smysly a nechá vás toužit po dalších. Její neodolatelný chuťový profil je umělecké dílo, smyslná cesta, která probudí vaše chuťové pohárky a pošle vás do světa čisté sušenkové extáze.

S podílem THC 25-27 % přináší tento kmen Biscotti silné a intenzivní opojení, které vás rychle přivede do stavu snění a relaxace. Jeho genetika s převahou indiky poskytuje euforický a uklidňující zážitek, při kterém se budete cítit, jako byste se vznášeli ve vzduchu.

Tráva Biscotti je nejen potěšením, které si můžete dopřát, ale je to také vysoce produktivní odrůda, jejíž venkovní výnosy dosahují až 1,5 kg a indoor výnosy 650 g/m2. Její kompaktní a majestátní vzrůst s indoor výškou 0,9-1,10 m a outdoor výškou 1,5-2,0 m z ní dělá opravdový zázrak přírody, který v člověku jistě zanechá trvalý dojem.

Doba kvetení Biscotti v interiéru pouhých 65-70 dní a venkovní sklizeň na začátku října znamená, že na její svůdné účinky nebudete muset čekat tak dlouho. Dopřejte si dokonalý požitek ještě dnes a nechte se Biscotti unést na cestu čistého potěšení a rozkoše.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Euforický, Kreativní, Relaxující

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

600 – 650 g/m2

Optimální výnos outdoor

1500 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!