Barney’s Farm – Sour Strawberry | Feminizované semínka konopí

Barney’s Farm – Sour Strawberry | Feminizované semínka konopí

1. Rychlá doba kvetení – užijte si svou sklizeň již po 65-70 dnech.

2. Impozantní výnosy – až 600 g/m² uvnitř a 2,5 kg na rostlinu venku.

3. Nádherný vizuál – pupeny s jasně zelenými listy a ohnivě oranžovými chloupky.

4. Bohatá paleta vůní – od kyselých tónů po sladké, ovocné a dieselové nuance.

5. Vysoký obsah THC – pro silné a dlouhotrvající efekty s 22-24 % THC.

769 1892 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Připravte se na lákavou vůni a svůdný půvab kmene Barney’s Farm Sour Strawberry alias Strawberry Diesel. Sour Strawberry je výsledkem silného genetického křížení legendárního Strawberry Kush a proslulého Sour Diesel, jehož výsledkem je vyvážený hybridní kmen s mírnou dominancí sativy, který je radost pěstovat bez ohledu na vaši úroveň zkušeností.

Doba kvetení odrůdy Sour Strawberry je pouhých 65-70 dní v interiéru, což znamená, že nebudete muset dlouho čekat, než se budete moci kochat její krásou. Díky indoor výnosu 500-600 g/m2 můžete očekávat, že budete odměněni množstvím silných, lepkavých poupat, která vás jistě ohromí. Proč se však omezovat pouze na pěstování v interiéru? Kmenu Sour Strawberry se daří i venku, s výnosem 1,5 až 2,5 kg na rostlinu a výškou 1,5-2 m. Jen si představte to uspokojení, když sledujete, jak tyto rostliny rostou a dozrávají pod hřejivým sluncem, připravené ke sklizni na začátku října. A nezapomeňme na procento THC – s rozsahem 22-24 % je Sour Strawberry Diesel kmen, který má pořádnou sílu.

Na poupata odrůdy Sour Strawberry je skutečně radost pohledět, jejich jasně zelené listy a ohnivě oranžové chloupky lákají k bližšímu prozkoumání. A jakmile tak učiníte, čeká vás kytice vůní, které se pohybují od kyselých, sladkých a ovocných až po zemité a dieselové. Tak proč čekat? Dopřejte si nezapomenutelný zážitek z této odrůdy Sour Strawberry. Díky své silné genetice, bohatým výnosům a fascinující kráse se tento kmen jistě stane základem vaší sbírky konopí.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Energický, Kreativní, Šťastný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

550-600 g/m2

Optimální výnos outdoor

1500 – 2000 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!