SamSara seeds – CRAZY MISS HYDE ® | Feminizovaná semínka konopí

Crazy Miss Hyde je rostlinka menšího vzrůstu, která produkuje mnoho velkých květů jantarové barvy, zalité mořem pryskyřice a i přes svůj malý vzrůst dokáže tato nádherná rostlina dosáhnout skvělých výnosů jak indoor (uvnitř), tak i outdoor (venku).

389 1103 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Konopná odrůda Crazy Miss Hyde je výsledkem křížení dvou výjimečně aromatických odrůd. Belladony, což je kříženec Super Skunku s velmi kvalitním hybridem F1 a Norhern Lightu Afghani, kříženého se Skunkem Nº1.

Výsledkem je rostlinka menšího vzrůstu, která produkuje mnoho velkých květů jantarové barvy, zalité mořem pryskyřice a i přes svůj malý vzrůst dokáže tato nádherná rostlina dosáhnout skvělých výnosů jak indoor (uvnitř), tak i outdoor (venku).

Své nezvyklé jméno si tato odrůda zasloužila pro velmi silný euforický efekt, zmocníš se světa a přesune tě do alternativních vesmírů.

Crazy Miss Hyde na konci doby květu vydává silnou a nezaměnitelnou opojnou vůni, která potěší a nadchne každého pěstitele. Také má příjemnou příchuť lesního ovoce s nakyslým podtextem.

Rostlina je velice odolná proti nemocem a pro svůj vysoký obsah CBD je také vhodná pro léčivé využití. Velmi oblíbená semena od SamSara seeds!

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Ospalý, Povznášející, Relaxující, Úleva od bolesti

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

750 – 900 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Ocenění

  • 1. Extracción Sin Solvente – Oceánica Copa Cannabica – Uruguay – 2017

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!