SamSara seeds – SPIRITUAL PUNK ® | Feminizovaná semínka konopí

Odrůda léčebného konopí Spiritual Punkskvělé léčebné vlastnosti, byla vyšlechtěna hlavně pro osoby trpící syndromem hyperaktivity, dlouhotrvajícího stresu a nespavosti, nebo prostě pro všechny, co si potřebují odpočinout a zapomenout na každodenní problémy.

392 1110 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Odrůda léčebného konopí Spiritual Punkskvělé léčebné vlastnosti. Byla vyšlechtěna hlavně pro osoby trpící syndromem hyperaktivity, dlouhotrvajícího stresu a nespavosti. Nebo prostě pro všechny, co si potřebují odpočinout a zapomenout na každodenní problémy.

Konopná semínka Spiritual Punk byla stvořena křížením čistého Mazaru s Northern Lightem, dvou nejlepších genetik ze seedbank celého světa

Rostlinka má silný uvolňující efekt s příchutí lékořice, v době květu vytváří velké množství po citrusech vonících palic, zalitých enormním množstvím pryskyřice. Tento kmen léčebné marihuany je jedním z nejvíce oblíbených v Kalifornii, hlavně v tamních zdravotních klubech. Spiritual Punk je legenda od SamSara seeds!

Genetika: Northern Light X Pure Mazar

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Povznášející, Relaxující, Úleva od bolesti, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400-450 g/m2

Optimální výnos outdoor

700 – 800 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!