SamSara seeds – JEKYLL PASSION ® | Feminizovaná semínka konopí

Jekyll Passion je ideální pro pěstování ve skleníku, kde bude produkovat monstrózní výnosy. Má vysokou odolnost proti plísním a silnou příchuť kadidla s mátovým podtextem. Je vysoce doporučována pro léčivé využití pro Masakroidní obsah CBD.

417 1211 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Semínka konopí Jekyll Passion jsou výsledkem křížení Original Flo, což je silná, převážně sativa hybrid s rychlou dobou květu a dokonalým indica kmenem Black Dominou, vynikající hlavně velkými palicemi s kompaktními nafialovělými kalichy.

Jekyll Passion dorůstá vyšších výšek než podobné odrůdy a má silnou rozrůstající tendenci. Což je hlavní důvod toho, že je při pěstování Indoor doporučen opravdu krátký vegetační cyklus (první palice dospívají zhruba po sedmi týdnech). Také má obrovský obsah THC.

Tato rostlina je ideální pro pěstování ve skleníku, kde bude produkovat monstrózní výnosy. Má vysokou odolnost proti plísním a silnou příchuť kadidla s mátovým podtextem. Je vysoce doporučována pro léčivé využití pro Masakroidní obsah CBD.

Efekt u této konopné rostlinky je velmi silně euforický a poskytuje velice příjemný zážitek! Velmi oblíbená semena od SamSara seeds!

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Energický, Euforický, Relaxující, Úleva od bolesti

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450-500 g/m2

Optimální výnos outdoor

750 – 900 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!