Sweet Seeds® – Cream Mandarine F1 Fast Version ® | Feminizovaná semínka konopí

Cream Mandarine je hybrid F1, vyplývající z křížení mezi elitním klonem Cream Carmel  a vybraného samonakvétacího druhu 3. generace našeho sortimentu Cream Caramel Auto.

Fast odrůdy jsou zrychlené odrůdy, které vznikly  zkřížením původní jejíž jméno nese se speciální samonakvétací odrůdou s menším množstvím genetické výbavy Ruderalis. Díky tomu se zrychlí růst ale zůstávají stále závislé na fotoperiodě.

561 906 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Cream Mandarine Fast Version semínka konopí od Sweet Seeds jsou hybrid F1. Vyplývající z křížení mezi elitním klonem Cream Carmel  a vybraného samonakvétacího druhu 3. generace našeho sortimentu Cream Caramel Auto.

Tato verze Cream Carmel  má silnou hybridní ráznost. Rostliny jsou strukturou převážně Indica. Představuje velkou homogenitu ve všech semenech. Vůně je velmi sladká a karamelová, v zemitých tónech a s nuancí zděděných po modré genetice mají za následek překročení Cream Carmel  Original.

Fast odrůdy jsou zrychlené odrůdy, které vznikly  zkřížením původní jejíž jméno nese se speciální samonakvétací odrůdou s menším množstvím genetické výbavy Ruderalis. Díky tomu se zrychlí růst. Zůstávají stále závislé na fotoperiodě.

Těmto odrůdám často dávají přednost konzumenti konopí pro léčebné a lékařské účely. Chemotypy s vysokou hladinou THC a CBD dostatečné k vyvolání stavu relaxace a proti depresi.

Semena marihuany Cream Mandarine Fast Version :  Cream Manderine x Cream Mandarine auto

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

léčivý, Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

400 – 600 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Ocenění

  • 2. cena – Indica Indoor – II Copa del Rey – Bogotá – Colombia – 2016

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!