Sweet Seeds® – Crystal Candy F1 Fast Version ® | Feminizovaná semínka konopí

Crystal Candy F1 Fast Version je speciální a rychle kvetoucí verze jedné z nejchutnějších odrůd konopí v katalogu SeedBanky Sweet Seeds.

Crystal Candy F1 Fast Version má stejně jako původní odrůda příjemně sladkou chuť i vůni, která asi nejvíce připomíná žvýkačky, a která změnila originální Crystal Candy na velmi ceněný a vyhledávaný model.

445 8074 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Crystal Candy Fast Version semínka marihuany jsou speciální a rychle kvetoucí verze jedné z nejchutnějších odrůd konopí v katalogu SeedBanky Sweet Seeds.

Má stejně jako původní odrůda příjemně sladkou chuť i vůni. Asi nejvíce připomíná žvýkačky, a která změnila originální Crystal Candy na velmi ceněný a vyhledávaný model.

A to není ani zdaleka vše. Crystal Candy Fast Version také produkuje velké palice s obrovským množstvím pryskyřičných krystalů. Zcela pokrývají její palice, a dokonce i okolní listy. Také obsahuje až 21% THC.

Extrakty z této špičkové rostliny mají perfektní kvalitu a neuvěřitelně příjemnou vůni.

Semínka tohoto neuvěřitelného konopí možná navíc snadno pěstovat venku i uvnitř. Díky urychlenému kvetení navíc kvetou pouhých 6 – 7 týdnů. Dokáží vyprodukovat až 400 až 650 gramů výtečného konopí na jednu rostlinu při pěstění venku nebo 450 – 600 gramů na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru při pěstování uvnitř.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

450 – 600 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!