Green House Seed – GH CHEESE | Feminizovaná semínka konopí

Prodej

Green House Seed – GH CHEESE | Feminizovaná semínka konopí

Cheese je fantastická konopná odrůda původem z Velké Británie, kde se stala bestsellerem takřka přes noc. Časem si pak postupně získávala důvěru lidí z celého světa díky svým jedinečným vlastnostem a neopakovatelné sýrové příchuti i vůni. V dnešní době je to skutečná legenda, kterou znají snad všude, a dokonce patří mezi nejprodávanější konopí v holandských kavárnách, které milují všichni konopní turisté.

 

351 862 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

GH Cheese feminizované semena konopí od SeedBanky Green House Seeds jsou pecka !

Cheese je fantastická konopná odrůda původem z Velké Británie, kde se stala bestsellerem takřka přes noc. Časem si pak postupně získávala důvěru lidí z celého světa díky svým jedinečným vlastnostem a neopakovatelné sýrové příchuti i vůni. V dnešní době je to skutečná legenda, kterou znají snad všude, a dokonce patří mezi nejprodávanější konopí v holandských kavárnách, které milují všichni konopní turisté.

Tento indika-dominantní hybrid patří mezi prvotřídní konopné odrůdy a má mnoho vlastností, které trumfnou i původní UK Cheese. Je to pravá „klasika ze staré školy“.

Green House Cheese má silný dlouhotrvající efekt, který nastupuje pozvolna, ale ve finále je velice intenzivní. Z lékařského hlediska se také často využívá k tišení bolestí, podněcování chuti k jídlu a k léčbě nespavosti. I tato varieta odrůdy Cheese získala ocenění v konopné soutěži, a to první místo na HTCC 2006.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

800 g/m2

Optimální výnos outdoor

800 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Ocenění

  • 1. cena Seeds Company HTCC 2006.
  • 1. cena Spannabis 2013

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!