Sensi Seeds – Early Pearl Regular | Regulérní semena konopí

Jedná se o jednu z nejstarších Sativ v nabídce Sensi Seeds, je v nabídce už od ranných 80. let. Early Pearl Regular sice dlouze kvete ( až 70 dní ), ale za to produkuje velké kompaktní palice. Vzhledem k době květu se Early Pearl hodí na outdoor.

Semínka Early Pearl Regular jsou k dostání v nabídce jen v Regulár verzi.

Kytka vyžaduje v květu hodně hnojiv, pokud budeš dodržovat dávkování hnojiv dle požadavků rostlin, můžeš očekávat obrovskou sklizeň.

1359 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Semena konopí Early Pearl Regular je hybrid, který tvoří ze 75% sativa az 25% indika. To znamená, že uživatelé mohou očekávat klasické High pocity štěstí, lehkosti.

Early Pearl Regular je první odrůda od Sensi Seeds, která byla speciálně vyšlechtěna jako Sativa dominantní. Daří se jí však iv chladnějších klimatických podmínkách.

Semena konopí Early Pearl Regular jsou regulérní. To znamená, že produkují samčí i samičí rostliny. Tato semena jsou dobrou volbou pro ty, kteří si chtějí vytvářet svá vlastní semena nebo chtějí experimentovat při křížení vlastních strainů.

Early Pearl Regular má poměrně krátkou dobu kvetení 50 – 70 dní. V našich klimatických pomínkách jsou vhodné pro indoor pěstování kde dorůstají výšky 100 – 190 cm. V teplých klimatických podmínkách není ničím neobvyklá výška až 400 cm.

Stejně jako mnohé jiné ásativa dominantní odordy je i Early Pearl Regular vysoká elegantní rostlina, s dlouhými větvemi a tmavými listy.

Jedním z mnoha důvodů proč se stal Early Pearl Regular tak úspěšným u pěstitelů je jeho bohatý výnos, který se při pěstování indoor pohybuje na úrovni 500 g/m2. Při pěstování outdoor se pěstitelé mohou těšit až na 2kg/rostlina.

Early Pearl Regular je velmi houževnatý a odolný kmen. Proto se mu dobře daří i v chladnějších klimatických podmínkách s kratšími léty.

Early Pearl Regular přináší rychle působící, energický efekt který uživatele zanechává povznesené a šťastné.

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Energický, Povznášející, Šťastný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

1 – 2,1 kg/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!