Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Seeds | FastBuds – BRUCE BANNER AUTO | Samonakvétací semínka konopí

FastBuds – BRUCE BANNER AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Bruce Banner Auto roste vysoko a hustě, vyvíjí všude tenké konáře a relativně velké vějířovité listy a vysokej hlavní stonek, který může dosáhnout výšky až 150 cm, obklopen několika bočními větvemi. Díky pečlivému výběru a šlechtění vykazuje tato odrůda to nejlepší z obou světů!

344 15600 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Vysoce produktivní kmen; Očekávejte až 600 g / m2 a divokou produkci trichomu pokrývající pupeny a všude, výsledkem je krásný hybrid s mírnou dominancí sativy a neuvěřitelných 25% THC, které vás nechají motivované, klidné a bez stresu po celé hodiny a hodiny. Tato vysoká odrůda roste mezi 110–150 cm a trvá 10–11 týdnů od semene po sklizeň. Rozvíjí se několik kvetoucích míst, která se mohou pochlubit jasně zelenými pupeny a terpenovou směsí sladkého ovoce, bobulí a nafty, která zajišťuje úžasné extrakce a zanechává lahodnou v ustách po každém zásahu. Legendární semínka konopí od Fast Buds!

Vzhled:

Očekávejte téměř světle zelené naskládané květiny a robustní kalichy s tmavě hnědými chlupy po celém těle a vycházejícími z nich několik téměř lipově zelených listů, tento kmen vyniká působivou produkcí pryskyřice, která vytváří vrstvu tak silnou, že zanechává pupeny vypadat jako by byly úplně bílé. Úžasná odrůda pro ty, kteří hledají výjimečné aroma, díky jemné, ale štiplavé vůni čerstvých lesních plodů smíchané s notoricky známými dieselovými terpy a nádechem sladkosti, které šťastně překvapí i ty nejzkušenější lovce terpů.

Vzhled rostlin:

Bruce Banner Auto roste vysoko a hustě, vyvíjí všude tenké konáře a relativně velké vějířovité listy a vysokej hlavní stonek, který může dosáhnout výšky až 150 cm, obklopen několika bočními větvemi. Díky pečlivému výběru a šlechtění vykazuje tato odrůda to nejlepší z obou světů; Celkově vysoká odrůda s dlouhými a homogenními bočními větvemi, které se sklizní zahalí do pupenů, a kompaktní strukturou, která umožňuje každému růst i přes svou výšku.

Příchuť:

Složitý terpenový profil, který se při mletí nugů může zdát jednoduchý, ale jakmile si vezmete první toke, budete zasaženi několika příchutěmi, které se podobají těm ze skutečného plynného kmene, ale s méně citrusovými terpy a výraznou sladkostí smíchanou se zemitou chutí čerstvých bobulí, která ji posune na další úroveň a vyhladí kouř.

Hmotnost 0,12 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Aktivní, Celebrální, Energický, Euforický, Psychoaktivní, Šťastný

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

50 – 200 g/rostlina

Seed banka

Video galérie:

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „FastBuds – BRUCE BANNER AUTO | Samonakvétací semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!