Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Seeds | FastBuds – FORBIDDEN RUNTZ AUTO | Samonakvétací semínka konopí

FastBuds – FORBIDDEN RUNTZ AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Hybrid s dominantou Indica, který může dosáhnout až 130 cm. Dovedně vybraný a vyšlechtěný, aby pěstitelům jakékoli úrovně nabídl vlastnosti špičkové kvality, díky nimž byli jeho rodiče v Kalifornii tak populární.

344 15600 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Hybrid s dominantou Indica, který může dosáhnout až 130 cm. Dovedně vybraný a vyšlechtěný, aby pěstitelům jakékoli úrovně nabídl vlastnosti špičkové kvality, díky nimž byli jeho rodiče v Kalifornii tak populární. Tento vysoce výnosný produkt dokáže vyprodukovat až 550 g / m2 za méně než 65 dní. Je ideální pro ty, kteří hledají vysoce kvalitní pupeny za relativně krátkou dobu. Můžete očekávat nádhernou a chutnou směs vůní, která díky působivému 26% THC vede k mozkovému stavu, který vás zasáhne mezi oči a pomalu se promění v silnou tělesnou relaxaci.

Učinek:

Forbidden Runtz Auto poskytuje celkově vyvážený efekt. Očekávejte o něco silnější tělesné maximum, které vás na začátku nenechá sedět na gauči, nechá vás rozesmát se a užít si jeho dědictví Sativa. Než vás nechá roztavit se na nejbližším gauči a zbaví vás veškeré fyzické bolesti a starostí. Úžasný efekt, pokud hledáte kompletní efekt vhodný na procházky s přáteli nebo na domácí práce a po dni si můžete na gauči prohlédnout svůj oblíbený film nebo seriál.

Vzhled:

Těšte se na hlavní stonek, který může dosáhnout průměrně 130 cm. Obklopený několika dlouhými a silnými bočními větvemi, které mohou být téměř stejně velké jako hlavní stonek. Skutečně hustá odrůda, která se nebude bát ukázat svou hybridní sílu. Z tohoto kmene vyrůstají z každé internody velké vějířovité listy s několika tenkými prsty, kde také uvidíte vyvíjet zaoblené hroty velikosti golfového míčku, zakončené nahoře hlavním pupenem ve tvaru obelisku. Mimořádný výnos, který vás odmění až 550 g / m2 vysoce kvalitních pupenů, ideální volbou pro extraktory hledající prvotřídního výrobce pryskyřice.

Příchuť:

Při nádechu nabízí tato odrůda notoricky známou zakázanou ovocnou příchuť, ale s neobvyklou kombinací ovocných a sladkých chutí a nádechem zemitých terpů. Což má za následek krémový a příjemný hladký kouř, který se pomalu mění v zřetelnou téměř cukrovou příchuť s citrusovýma podtóny, které zanechají v ústech lahodnou dochuť. Ideální volba pro kuřáky, kteří mají rádi kmeny, které vás udrží při každém zásahu.

Hmotnost 0,12 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Celebrální, Couchlocky, Ospalý, Psychoaktivní, Relaxující

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

50 – 150 g/rostlina

Seed banka

Video galérie:

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „FastBuds – FORBIDDEN RUNTZ AUTO | Samonakvétací semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!