Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Seeds | FastBuds – KOSHER CAKE AUTO | Samonakvétací semínka konopí

FastBuds – KOSHER CAKE AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Tato samokvetoucí rostlina roste až na 120 cm a přináší asi 550 g / m2 prvotřídních pupenů, které voní lahodnou směsí Cheesecake. Těsta na sušenky a sladkého koláče. Díky 25% THC nabízí tato odrůda tvrdý efekt Indica, který roztaví vaše svaly!

416 18876 

  • 1 ks
  • 3 kusy
  • 5 kusů
  • 10 kusů
  • 100 kusů
Vyčistit

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Tato samokvetoucí rostlina roste až na 120 cm a přináší asi 550 g / m2 prvotřídních pupenů, které voní lahodnou směsí Cheesecake. Těsta na sušenky a sladkého koláče. Díky 25% THC nabízí tato odrůda tvrdý efekt Indica, který roztaví vaše svaly! Zatímco Sativa poskytuje bzučení hlavy, které má pocit, jako byste se vznášeli oblohou. Skutečně energická odrůda, která se nebude bát ukázat svůj plný potenciál a díky silné produkci pryskyřice a jedinečným příchutím vynikající odrůda pro extraktory a komerční pěstitele, kteří hledají odlišné příchutě.

Vzhed:

Můžete očekávat husté pupeny, které vykazují světle zelené zbarvení se nažloutlými odstíny a dlouhými tmavě oranžovými chloupky. Velké hrboly rostou docela silně a představují malé kalichy se silnou vrstvou pryskyřice. Díky které se krásně třpytí a dodávají jim ten lepkavý vzhled, který všichni milujeme. Ostrá vůně pronikne do vašich nosních dír, jakmile rozlomíte pupeny a uvolní vůni, kterou si pěstitelé ze staré školy budou líbit jako kush. Ale se zcela odlišným pozadím, díky kterému je terpenový profil této odrůdy jedinečný.

Vzhled rostlin:

Kosher Cake Auto vykazuje nejlepší vlastnosti u druhů Indica i Sativa. Tato odrůda doroste docela vysoko a bude dosahovat až 120 cm s několika bočními větvemi, které rostou na kratší straně, což jí dává kompaktní vzhled. Navzdory kompaktní struktuře tento kmen poskytuje velké výnosy a může vyprodukovat až 550 g / m2 za méně než 65 dní. Což z něj činí skvělou volbu pro ty, kteří chtějí rychlý růstový cyklus bez ovlivnění kvality sklizně.

Příchuť:

Očekávejte celkově silnou chuť sladkého pečiva. Tato odrůda přemůže vaše chuťové buňky s příchutí, kterou mohou pěstitelé ze staré školy znát, ale s novým nádechem, díky kterému bude její chuť jedinečná. Můžete očekávat silnou chuť dortu s náznaky kush. Která dokonale doplňuje chuť a pomalu se proměňuje ve více těstovitou, ale stále překvapivě sladkou chuť na výdech. Ideální terpová směs pro ty, kteří dávají přednost klasickým příchutím, ale přesto chtějí zažít čas od času nové věci.

Hmotnost 0.12 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Couchlocky, Hladný, Ospalý, Povznášející, Uklidňující, Úleva od bolesti

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

60 – 160 g/rostlina

Seed banka

Video galérie:

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „FastBuds – KOSHER CAKE AUTO | Samonakvétací semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *