Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Seeds | FastBuds – MIMOSA CAKE AUTO | Samonakvétací semínka konopí

FastBuds – MIMOSA CAKE AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Rychle kvetoucí a masivní producent dominující hybridem Sativa. Tento kmen dosahuje kolem 130 cm a může vyprodukovat až 550 g / m2, což odmění pěstitele extrémně pryskyřičnými pupeny za 63 dní.

344 15600 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Rychle kvetoucí a masivní producent dominující hybridem Sativa. Tento kmen dosahuje kolem 130 cm a může vyprodukovat až 550 g / m2, což odmění pěstitele extrémně pryskyřičnými pupeny za 63 dní. Tato odrůda nabízí silnou a jasně definovanou ovocnou vůni. Která je doprovázena extrémní sladkostí a zemitostí, a díky šílenému 24% THC poskytuje silný efekt v hlavě a slabou, ale přesto příjemnou tělesnou relaxaci. Dobrý kouř pro ty, kteří hledají denní i noční efekt. Mimosa cake auto of Fast Buds vám umožní projít si dny bez pocitu přílišné euforie nebo únavy.

Vzhled:

Pupeny velikosti pingpongového míče rostou většinou světle zelené s tmavozelenými odstíny a někdy vykazují růžové odstíny. Dávají pupenům hypnotizující vzhled a vůni sladkého ovocného koktejlu se silnou zemitou vůní. Díky šílené produkci trichomů to vypadá, že na trichomech rostou trichomy, díky nimž pupeny vypadají téměř načechraně a dávají jim ten lepkavý vzhled, který každý komerční pěstitel hledá.

Učinek:

Mimosa Cake Auto je hybrid s dominancí sativy, ale díky ručně vybíranému terpenovému profilu je jeho silná sativa vysoká ruku v ruce s pěknou stranou Indica. Což z něj činí odrůdu vhodnou pro denní i noční použití. Když kouříte příliš mnoho, můžete cítit mozkové zkouření mnohem více. Může vás přimět k tomu, abyste hodně mluvili a dostali munchies, takže pozor! Ale s mírou budete cítit vaše tělo, které uklidní nervy a motivuje vás a nechá vás v uvolněné mysli s laserově ostrým zaměřením.

Rostlina:

Tento kmen roste u samokvetů poměrně vysoko a vyvíjí vysokou hlavní stonku, která dosahuje až 130 cm, obklopená několika bočními větvemi. Které rostou nahoru v různých výškách, což jí dává strukturu podobnou borovici. Můžete očekávat hustou rostlinu s relativně malými vějířovitými listy a dlouhými větvemi, které jsou zcela zahaleny do extrémně hustých pupenů. Mohou vyprodukovat až 550 g / m2, což je skvělé pro všechny typy pěstitelů, kteří hledají špičkový produkt sklizeň řádků bez větší údržby a dalšího úsilí.

Příchuť:

Tato odrůda nabízí svěží a zalévající terpenovou směs, která chutná stejně jako koktejl. Sladká terpenová směs se silným citronovým pozadím, která chutná stejně jako voní. Při nádechu zažijete silnější zemitou a sladkou květinovou chuť. Ta se postupně proměňuje v ovocnou a téměř tropickou chuť s nádechem lesních plodů a štipkou kyselosti při výdechu. Skutečně lahodný kouř, který musíte vyzkoušet každej milovníky ovocných terpenů a pro ty, kteří hledají nejlepší terpy pro své extrakce.

Hmotnost 0,12 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Aktivní, Celebrální, Energický, Euforický, Vzrušující

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

60 – 160 g/rostlina

Seed banka

Video galérie:

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „FastBuds – MIMOSA CAKE AUTO | Samonakvétací semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!