Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Seeds | FastBuds – ORANGE SHERBET AUTO | Samonakvétací semínka konopí

FastBuds – ORANGE SHERBET AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Nikdy nekončící výzkum, selekce a šlechtění umožňují neustále zlepšovat genetiku samonakvétacích rostlin. A v roce 2023 dosáhla super kyselá odrůda s citrusovou příchutí zcela nové úrovně. Očekávejte větší, silnější a odolnější Orange Sherbet Auto, která se může pochlubit až 26 % THC. A ještě sladší, krémovější příchutí pomerančového sorbetu, z níž se vám budou sbíhat sliny jen při pomyšlení na ni.

344 15600 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Nikdy nekončící výzkum, selekce a šlechtění umožňují neustále zlepšovat genetiku samonakvétacích rostlin. A v roce 2023 dosáhla super kyselá odrůda s citrusovou příchutí zcela nové úrovně. Očekávejte větší, silnější a odolnější Orange Sherbet Auto, která se může pochlubit až 26 % THC. A ještě sladší, krémovější příchutí pomerančového sorbetu, z níž se vám budou sbíhat sliny jen při pomyšlení na ni. Citrusová terpenová bestie s převahou sativy, kterou si zamilují výrobci hašiše i ti, kdo ji extrahují. Orange Sherbet Auto je vynikající samonakvétací hybrid, který se může pochlubit působivým obsahem 26 % THC. Což odpovídá jeho skvělé chuti a síle. Jedná se o mimořádně aromatickou odrůdu, která se může pochlubit lahodnými sladkokyselými citrusovými terpen. Je dobře doporučitelná pro začínající pěstitele, kteří hledají nenáročné a vysoce odolné rostliny. Jedná se o extrémně vysokou odrůdu schopnou dosáhnout výšky až 150 cm při výnosu až 650 g/m2 produktivní odrůdy schopné za 9 – 10 týdnů od zasetí do sklizně. Což z ní činí skvělou volbu pro komerční pěstitele i domácí pěstitele, kteří chtějí maximalizovat svůj pěstební prostor.

 

Kuřácky učinek

Po ochutnání Orange Sherbet Auto ucítíte její dominanci a sílu Sativy, jak vás udrží na oběžné dráze celé hodiny. Absolutně lahodné příchutě a účinek, který lze popsat jako povznášející, vzrušující, hluboce kreativní a motivovaný. Tento kultivar je ideální pro společenské scénáře, večírky, dny na pláži, dlouhou túru, procházení dlouhým seznamem úkolů nebo jen hraní hudby, hraní her nebo čtení.

 

Vzhled rostlin

Jeden z našich vyšších hybridů, které mohou růst mezi 110–150 cm, takže se nejlépe hodí pro ty, kteří mají dostatek prostoru pro růst. Díky svému dědictví Sativa očekávejte, že tato dáma bude rychle růst s velkými vnitřními mezerami a širokým huňatým vzhledem. Lze očekávat výnosy 500-650 g / m2, proto ji doporučujeme podporovat během období květu. Neuvěřitelný producent extrémně pryskyřičných květů, které si vedou dobře ve všech klimatických podmínkách, zejména však v teplejších. Vyrostů jí velké pupeny s plodným množstvím pryskyřice na okolních listech, z kterej budou mít tvůrci hash radost.

 

Příchuť

Chuť lze popsat jako koktejl čerstvé pomerančové šťávy a sladkokyselého mandarinkového sorbetu. Při nádechu očekávejte silnou chuť pomerančových bonbonů s jemnými náznaky zemitých chutí a při výdechu se chutě otevřou a odhalí více chuti tropického ovoce se silným borovicovým pozadím, které chutná stejně jako ovocné pyré s příměsí trávy. Je to Velmi ostrá a výrazná chuť, která skvěle doprovází retroflexní efekt a zanechá vám v ústech dlouhotrvající sladkokyselou chuť koktejlu.

Hmotnost 0,15 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Aktivní, Energický, Euforický, Kreativní, Povznášející, Relaxující

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

80 – 250 g/rostlina

Seed banka

Video galerie

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „FastBuds – ORANGE SHERBET AUTO | Samonakvétací semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!