Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Samonakvétací semena konopí | FastBuds – ORIGINAL BLUEBERRY AUTO | Samonakvétací semínka konopí

FastBuds – ORIGINAL BLUEBERRY AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Jedná se o silný kmen, který díky 22% THC zasáhne ihned po prvním potáhnutí. Budete se cítit úplně uvolněně a budete se cítit jako v lázních. Díky účinkům se budete cítit povzneseni a pomohou vám povzbudit konverzaci, zatímco zůstanete v chladu a bez úzkosti. Nebudete se cítit uzamčeni na gauči, ale vysoký je docela potent, uvolněný, klidný a soustředěný efekt se může cítit jako vysoký sativový typ.

288 13437 

  • 1 ks
  • 3 kusy
  • 5 kusů
  • 10 kusů
  • 100 kusů
Vyčistit

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Díky kvalitní genetice Indica se tento kmen vyvíjí docela hustě a kompaktně a rostou krásně ojíněné pupeny. Mohou pochlubit jedinečnými fialovými, černými a modrými odstíny ve správných podmínkách. Což z něj činí nezbytnost pro všechny typy pěstitelů, kteří chtějí pěstovat klasické kmeny bez jakéhokoli zvláštní úsilí. Tato odrůda poskytuje jak velikost, tak i výnosy, můžete očekávat, že tato odrůda vyroste mezi 75–110 cm a na všech větvích vyroste pupeny od hlavy až k patě za necelých 65 dní od semínka a vyprodukuje až 500 g / m2 nugů, které páchnou lahodná směs terpenů, která zalévá ústa, takže je nutností pro všechny milovníky silných účinků Indica a lahodně ovocných terpenů.

Kouření:

Jedná se o silný kmen, který díky 22% THC zasáhne ihned po prvním potáhnutí. Budete se cítit úplně uvolněně a budete se cítit jako v lázních. Díky účinkům se budete cítit povzneseni a pomohou vám povzbudit konverzaci, zatímco zůstanete v chladu a bez úzkosti. Nebudete se cítit uzamčeni na gauči, ale vysoký je docela potent, uvolněný, klidný a soustředěný efekt se může cítit jako vysoký sativový typ, ale to vás uspí, pokud to je to, co potřebujete, takže moderování je klíčové, pokud ji nechcete kouřit před spaním.

Vzhled:

Tento kmen dorůstá až 110 cm a vyvíjí typickou strukturu Indica. Ale o něco vyšší a delší internodia, přičemž produkuje výnosy 500 g / m2. Jakmile vaše rostlina začne růst, uvidíte široké vějířové listy vycházející z tlustého stonku a dlouhé postranní větve, které se pomalu začnou plnit špičatými skalními palicemi, které jsou zcela pokryty vrstvou pryskyřice a chlubí se různými barvami jak přichází čas sklizně.

Příchuť:

Zažijete neuvěřitelně příjemnou a sladkou chuť, která zanechá vaše ústa pokrytá extrémně sladkou chutí divokých borůvek. Při výdechu se pomalu změní na příchuť podobnou borůvkovým muffinům. Lahodná směs květinových, zemitých a ovocných terpenů převezme celou místnost, jakmile zapálíte kloub, as prvním hitem budete přesně vědět, proč se tato odrůda stala tak populární.

Hmotnost 0.12 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Hladný, Ospalý, Relaxující, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

100 – 150 g/rostlina

Seed banka

Video galérie:

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „FastBuds – ORIGINAL BLUEBERRY AUTO | Samonakvétací semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *