Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Seeds | FastBuds – STRAWBERRY GORILLA AUTO | Samonakvétací semínka konopí

FastBuds – STRAWBERRY GORILLA AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Doporučujeme zkušenějším pěstitelům, protože pro začátečníky může být obrovská rostlina příliš náročná. Tato celkově vyvážená hybridní odrůda s vynikajícím obsahem 27 % THC vytváří ostrý efekt plný bobulí a naftového terpenu. Ten vám vyrazí chuťové pohárky a zmírní bolest svalů, přičemž vám zanechá obrovský úsměv od ucha k uchu, což je ideální volba pro ty, kteří hledají samonakvétací odrůdu na den a noc.

416 18876 

  • 1 ks
  • 3 kusy
  • 5 kusů
  • 10 kusů
  • 100 kusů
Vyčistit

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Výjimečná genetická selekce dala vzniknout úžasné odrůdě Strawberry Gorilla Auto, velkolepému hybridu, který je známý výnosem až 600 g/m2 za 70 dní. Tato odrůda je velmi dobře ovladatelná, ale dorůstá až 150 cm. Doporučujeme zkušenějším pěstitelům, protože pro začátečníky může být obrovská rostlina příliš náročná. Tato celkově vyvážená hybridní odrůda s vynikajícím obsahem 27 % THC vytváří ostrý efekt plný bobulí a naftového terpenu. Ten vám vyrazí chuťové pohárky a zmírní bolest svalů, přičemž vám zanechá obrovský úsměv od ucha k uchu, což je ideální volba pro ty, kteří hledají samonakvétací odrůdu na den a noc.

Popis květu

Hlízy Strawberry Gorilla Auto jsou extrémně mrazivé, skutečné umělecké dílo. Tato odrůda vytváří limetkově zelené květy s nadměrně velkými lopatkovitými špičkami a jasně oranžovými chloupky, které přidávají krásné rozmazané zlaté pruhy po celém květu. Tento kmen voní po plynném jahodovém lízátku. Jehož aroma se s rozkládáním květu jen zesiluje, takže očekávejte květy bohaté na terpeny i pryskyřici.

Vzhled

Očekávejte extrémně vitální rostliny s mohutnými květami pokrytými pryskyřicí. Strawberry Gorilla Auto vytváří středně velké vějířovité listy a typickou strukturu vánočního stromku s vysokou hlavní kolou a několika dlouhými postranními větvemi. Bez námahy zvládnou obrovské květy. Díky znamenitému genetickému výběru vytvářejí květy velmi malé cukrové listy, což vám maximálně usnadní stříhání. Zároveň ponechá pryskyřici růst tam, kde je to opravdu důležité: v květach.

Chuť

Plynaté jahody na zcela nové úrovni. Chuť Strawberry Gorilla Auto je zajímavě komplexní, tato odrůda vytváří trichomy bohaté na terpeny s celkovým plynatým jahodovým aroma, které připomíná chutí nabitý tropický koktejl se silným borovicovým pozadím při nádechu. Při výdechu se tropická příchuť projeví výraznější chutí červených bobulí, která se pohybuje od jahod přes brusinky až po guavu s jemným palivovým pozadím s nádechem skunku a citrusů, které zcela pokryjí celá ústa a hrdlo.

Hmotnost 0.1 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Aktivní, Celebrální, Energický, Euforický

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

60 – 200 g/rostlina

Seed banka

Video galérie:

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „FastBuds – STRAWBERRY GORILLA AUTO | Samonakvétací semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *