FastBuds – STRAWBERRY PIE AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Účinky budou účinky opravdu z rodu Indica. Nenechá vás příliš sedativního nebo lenivého, ale lehce uvolní vaše tělo a zároveň ve vás zanechá pocit soustředění a bdělosti. Skvělý kouř odpoledne nebo v noci, pro ty dny, kdy potřebujete mít klidný čas sám, ideální pro čtení knihy nebo sledování filmu.

344 15600 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Skutečné potěšení s lahodnou vůní a ohromujícím 26% THC. Tato oční cukrovinka kultivaru se může pochlubit jedinečnými barvami a vůněmi červených bobulí a těsta na sušenky, které vám zalévá ústa. Tento dominantní superproducent Indica bude zcela zralý přibližně za 9 týdnů. Může přinést až 550 g / m2 a hustých světle zelených květů s růžovými, fialovými a červenými odlesky. Kontrastují s dlouhými oranžovými pestíky, což z nej děla vrcholne atraktivní rastlinu, ideální pro komerční pěstitele. Tato fantastická volba pro ty, kteří hledají uklidňující relaxační účinek s ovocným nádechem. Zanechá vás soustředěnými, aniž byste byli příliš ospalí nebo sedativní. Reaguje dobře uvnitř i venku a je velmi odolná vůči všem prvkům. Což z ní dělá skvělou volbu pro pěstitele venku, kteří budou těžit z větších výnosů a barevných pupenů. Vzhledem k šílenému množství trichomů, které produkuje, je absolutním snem o odrůdě zejména pro extraktory a tvůrce hash.

 

Kuřácky učinek

Účinky budou účinky opravdu z rodu indica. Nenechá vás příliš sedativního nebo lenivého, ale lehce uvolní vaše tělo a zároveň ve vás zanechá pocit soustředění a bdělosti. Skvělý kouř odpoledne nebo v noci, pro ty dny, kdy potřebujete mít klidný čas sám, ideální pro čtení knihy nebo sledování filmu.

 

Vzhled rostlin

I když může dorůst až 1 m, zůstává tento kultivar velmi kompaktní a poskytuje až 550 g / m2. Roste jedna vysoká hlavní stonka s velkými tlustými vejčitými listy, typickými pro kmeny Indica, a velmi symetrickými bočními větvemi, které jsou shora dolů zahaleny do krásných pupenů. Pupeny mohou vyvinout načervenalé tóny, proplétané růžovými a fialovými barvami, zatímco balí mráz jako bláznivé, do doby sklizně bude úplně pokryta trichomy s jahodovou vůní.

 

Příchuť

Chutná kombinace, která voní jako skunkový jahodový bonbón. Jedná se o velmi složitou směs ovocného, ​​těstového a krémového těsta se špetkou paliva, která přitáhne pozornost kdekoli. Tato chutná kombinace bude mít při nádechu velmi sladkou příchuť červených bobulí a plynu, která se při výdechu pomalu promění na více chutnou příchuť skořice, borovice a bylin.

Hmotnost 0,15 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , , , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Povznášející, Stimulační, Uklidňující, Úleva od bolesti, Uvolněný

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

70 – 120 g/rostlina

Seed banka

Video galerie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!