Prodej

Sensi Seeds – Four Way Regular | Regulérní semena konopí

Four Way Regular je jedna z prvních celosvětově úspěšných odrůd z nabídky Sensi Seeds. Odrůda byla představena v roce 1995, ale křížení této krásky začalo už na začátku 80. let. Semínka máme v  nabídce jen v Regular verzi..

Four Way Regular tě překvapí  v růstu nádhernou stavbou, můžeš také očekávat překrásnou, nezapomenutelnou chuť a velký výnos. Kytka rychle kvete 45 – 60 dní.

Original price was: 1274 Kč.Current price is: 1019 Kč.

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Four Way Regular od Sensi Seeds tvoří rostlinu, která je svou genetikou 80% indika a 20% sativa. Byla vyvinuta z několika dalších vysoce výkonných odrůd, díky čemuž je ideální pro další křížení.

Four Way Regular je regulérní odrůda, což znamená, že semena produkují jak samičí tak i samčí rostliny. Přítomnost samčích rostlin upřednostní spíše zkušení pěstitelé, kteří si chtějí vytvářet vlastní semena nebo použít tuto genetiku při vytváření vlastních odrůd.

Má relativně krátkou dobu kvetení 45 – 60 dní, což představuje jen jednu z jejích mnoha výhod. Rostlina je poměrně kompaktní. Při pěstování indoor obvykle dosahují 1 – 1,8m. Venku při správných podmínkách rostou výše 180 – 250 cm.

Další z výhod je její nenáročnost na prostředí a velký výnos. Při pěstování indoor její výnos dosahuje přibližně 500 g/m2. Při pěstování outdoor je průměrná uroda na úrovni 500 g/rostlina.

Efekt, který přináší Four Way Regular je typický indikový sedativní a relaxační.

Hmotnost 0,02 kg
Balení semen

Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Ospalý, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

500 – 550 g/rostlinu

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!