Humboldt Seed Organization – Cinnamon Buddha OG | Feminizované semena konopí

Prodej

Humboldt Seed Organization – Cinnamon Buddha OG | Feminizované semena konopí

1. Exkluzivní Genetika: Užijte si jedinečnou kombinaci OG „Florida Cut“ a Fire OG, která není běžně dostupná.

2. Bohatá Historie: Staňte se součástí příběhu, který je pečlivě chráněn a uchováván po generace.

3. Výjimečná Aroma a Chuť: Obohaťte své smysly o nezapomenutelnou skořicovou vůni a chuť, která je určena pro opravdové znalce.

4. Optimální Růst: Tento kmen je známý svým silným a stabilním růstem, což usnadňuje pěstování.

5. Dědictví pro Budoucí Generace: Zacyklujte tento nadčasový kmen ve svém prostoru a zachovejte jeho odkaz pro další pěstitelské nadšence.

692 1960 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme vám Humboldt Seed Organization – Cinnamon Buddha OG, feminizované semena konopí, která slibují nejen unikátní zážitek, ale také poctu odedávné tradici a řemeslné mistrovství. Pokud jste milovníkem konopí s očekáváním výjimečného a nezapomenutelného, pak je Cinnamon Buddha OG vaší nezbytnou volbou.

Cinnamon Buddha OG je silně štiplavý hybridní kmen OG, který přichází s neotřesitelnou genetickou výbavou. Každé semínko v sobě ukrývá dědictví, jenž bylo po desetiletí pečlivě chráněno a předáváno z rukou do rukou opravdových znalců. Jeho původ sahá až k legendárnímu OG „Florida Cut“, známému také jako „The Triangle“, který byl zkřížen s exkluzivní a tajemnou Fire OG od Humboldt Seed Organization.

Výsledkem je neobyčejně aromatický kmen, který svou ostrou a přitom harmonickou vůní připomíná skořici, a který jistě obohatí vaši kolekci o zcela nový rozměr chuti. Každý pěstitel, který hledá exkluzivitu a kvalitu, ocení, že Cinnamon Buddha OG není jen další odrůda na trhu – je to kus historie, který přináší budoucnost.

Nechte se unést touto výjimečnou odrůdou, která je stejně vzácná jako ceněná. Cinnamon Buddha OG je připravena vyplnit vaši zahradu nejen nezaměnitelným aroma, ale také silným a odolným růstem. Ať už jste zkušený pěstitel nebo začátečník, tento kmen je stvořen pro to, aby vám přinesl radost z pěstování a následného požitku.

Hmotnost 0,05 kg
Balení semen

, ,

Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Ospalý, Povzbuzující, Relaxující

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

400 – 600 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!