Humboldt Seed Organization – Peanut Butter Breath Fast | Rychlá konopná semena

Prodej

Humboldt Seed Organization – Peanut Butter Breath Fast | Rychlá konopná semena

1. Exkluzivní Chuťový Zážitek – Vychutnejte si unikátní sladkou cukrářskou příchuť spojenou s bohatým spektrem terpenů.

2. Nádherný Vzhled – Přidejte estetickou hodnotu svému pěstitelskému prostředí s rostlinami, které jsou pravým vizuálním skvostem.

3. Rychlý Růst – Užijte si rychlé výsledky bez ztráty kvality díky speciálně šlechtěným rychlým semínkům.

4. Terpenový Profil Špičkové Kvality – Prozkoumejte hloubku a komplexnost terpenů, které se vyrovnají těm nejlepším na trhu.

5. Prestiž a Uznání – Buďte pěstitelem, který sází na kmen, který zvítězil v undergroundové scéně a dobývá mainstream s plnou parádou.

1032 2888 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme vám mistrovské dílo zahradnické šlechtitelské práce, Humboldt Seed Organization – Peanut Butter Breath Fast, rychlá konopná semena, která vás zavedou do nových výšin pěstebních zážitků. S těmito semeny otevíráte dveře do světa, kde se snoubí intenzivní chuťové nuance s vizuálním potěšením.

Ochutnejte Legendu v Pohodlí Vašeho Domova

Zapomeňte na běžné kmeny, které najdete na každém rohu. Peanut Butter Breath Fast přináší vzrušující závan novoty, který zaplní vaši zahradu nejen nádhernými odstíny tmavě fialové, ale také komplexním terpenovým profilem, který se mísí s lákavými sladkými tóny cukrárny.

Nevšední Estetika, Která Zaujme

Již při prvním pohledu vás okouzlí lesk tmavě fialových odstínů těchto rostlin, které jsou více než jen pěstitelskou radostí – jsou vizuální pochoutkou. S Peanut Butter Breath Fast se stáváte kurátorem estetického zážitku, který bude závidět každý znalec.

Rychlost a Kvalita v Dokonalé Harmonii

Pro ty, kteří nemohou čekat, aby se dočkali plodů své práce, nabízí Peanut Butter Breath Fast rychlý růst bez kompromisu v kvalitě. Tyto semena jsou ideální pro pěstitele, kteří chtějí rychlé výsledky, ale nechtějí obětovat bohatost a hloubku chuti.

Hmotnost 0,05 kg
Balení semen

, ,

Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Povznášející, Relaxující, Uvolněný

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

300 – 500 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!