Humboldt Seed Organization – White Runtz Fast | Rychlá semena konopí

Prodej

Humboldt Seed Organization – White Runtz Fast | Rychlá semena konopí

Snadné pěstování: I začátečníci mohou dosáhnout vynikajících výsledků s White Runtz Fast, které jsou navržené tak, aby byly nenáročné a odpustily drobné chyby.

Rychlý květ: Už žádné čekání na dlouhé cykly. S touto odrůdou získáte rychlý obrat a možnost sklízet dříve, aniž byste obětovali sílu nebo výnos.

Vysoké výnosy: Proč se uspokojit s méně, když můžete mít více? White Runtz Fast přináší výnosy, které uspokojí i ty nejnáročnější pěstitele.

Robustní rostliny: S vitálními rostlinami, které jsou odolné vůči škůdcům a nemocem, můžete pěstovat s důvěrou.

Špičková genetika: Humboldt Seed Organization je známá svou kvalitou a inovacemi v oblasti genetiky konopí. White Runtz Fast je důkazem toho, že špičková genetika vede k špičkovým výsledkům.

1032 2652 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představte si odrůdu konopí, která ztělesňuje dokonalost v každém smyslu – od genetiky po výnos. Humboldt Seed Organization s hrdostí představuje White Runtz Fast, rychlou verzi oblíbeného fenotypu, který překračuje hranice konvenčního pěstování. Vítejte ve světě, kde pěstování konopí je stejně radostné jako jeho sklizeň.

Vysoká kvalita a rychlý cyklus – White Runtz Fast

S Humboldt Seed Organization – White Runtz Fast vstupujete do nové éry pěstování konopí. Tyto snadno pěstovatelné semena znamenají revoluci pro každého, kdo hledá vitální rostliny s výnosy, které překonají očekávání. Díky pečlivé selekci fenotypů a špičkové genetice jsme získali odrůdu, která je synonymem pro bujný růst a vysoký výnos, a to vše s minimální údržbou.

Nemusíte být zkušeným pěstitelem, aby se vám podařilo vypěstovat White Runtz Fast. Tyto rostliny jsou odolné, přizpůsobivé a překvapí vás svou rychlostí. Kombinace elitní OG auto genetiky z Humboldt Seed Organization znamená kratší cyklus kvetení, aniž byste museli obětovat kvalitu nebo sílu.

Hmotnost 0,05 kg
Balení semen

, ,

Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Celebrální, Relaxující, Uvolněný

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

300 – 500 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!