Sweet Seeds® – NYC Diesel ® | Feminizovaná semínka konopí

Evoluce jedné z naších geneticky nejnovějších a nejcennějších rostlin, vyšlechtěná z jedné z linií NYC Diesel.

Sweet Seeds vyšlechtili tuto nadmíru silnou a výnosnou rostlinu se zvláštním a nesmírně intenzivním aroma exotických vůní, obzvláště ceněnou zakladateli Sweet Seeds, skutečný skvost mezi rostlinami, s palicemi, vzhledem a růstem typickými pro indiku ale se silným euforickým účinkem dokládajícím příměs sativ v genetickém mixu.

694 1114 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

NYC Diesel Sweet Seeds ( Ice Cool ) je evoluce jedné z geneticky nejnovějších a nejcennějších rostlin, vyšlechtěná z jedné z linií.

Vyšlechtili tuto nadmíru silnou a výnosnou rostlinu se zvláštním a nesmírně intenzivním aroma exotických vůní. Je to skutečný skvost mezi rostlinami, s palicemi, vzhledem a růstem typickými pro indiku ale se silným euforickým účinkem dokládajícím příměs sativ v genetickém mixu.

Tvorba pryskyřice je u NYC Diesel Sweet Seeds nadměrná. Což rostlinám NYC Diesel během plného květu dodává vzhled zasněženého pohoří pokapaného bílou pryskyřicí.

Odrůda se vyznačuje intenzivním psychodelickým účinkem. Je třeba zdůraznit, že její účinky přetrvávají skutečně dlouhou dobu.

Genetika:  India x NYC Diesel

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Kreativní, Psychedelický

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

350 – 500 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!