Prodej

Sensi Seeds – Jack Flash Regular | Regulérní semena konopí

Jack Flash Regular od Sensi Seeds, je kříženec legendárního Jacka Herera. Velmi rychle roste a můžeš očekávat velmi mohutné palice. Je vhodný spíše do větších prostorů.

Regulérní semínka Jack Flash Regular způsobují velmi kreativní stav. Sice nedokvete nejrychleji (týká se spíše indoor pěstitelů), ale dorůstají velkých výšek, takže si nezapomeň hlídat, aby ti nepřerostly. Můžeš očekávat velmi vysoký výnos. Pro všechny kteří hledají úžasnou chuť a objemnou sklizeň je Jack Flash tím pravým.   

Original price was: 2549 Kč.Current price is: 2039 Kč.

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Semena konopí Jack Flash Regular od Sensi Seeds vznikla křížením Jacka Herera se Super Skunk a Haze. Díky čemuž rostlina dorůstá úžasných výšek a nabízí působivé výnosy.

Jack Flash Regular jsou regulérní semena s vyváženou kombinací indiky (55%) a sativy (45%). regulérní semena znamenají že semena produkují samčí i samičí rostliny. To se ideálně hodí zejména pro zkušené pěstitele, kteří chtějí produkovat svá vlastní vysoce kvalitní semena, nebo mají v plánu vytvářet své vlastní genetiky.

Jack Flash Regular kvete přibližně 70 dní. Při pěstování venku je třeba si pohlídat jeho výšku, neboť rostlina dorůstá až do výšky 180 – 250 cm. Uvnitř je jeho výška nižší přibližně 100 – 150cm. Rostlina produkuje značné výnosy při pěstování indoor se pohybuje na úrovni 500g/m2. Při pěstování outdoor se pěstitelé dostali až na úroveň 600 g/rostlina.

Semena konopí Jack Flash Regular jsou odolný vůči plísním. K dosažení nejlepších výsledků se pro Jack Flash Regular doporučuje dlouhé sluneční léto.

Efekt který přináší Jack Flash Regular by se dal popsat jako povznesený, plný kreativity, vhodný do společnosti.

Hmotnost 0,02 kg
Balení semen

Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Energický, Euforický, Kreativní, Sociální

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450-500 g/m2

Optimální výnos outdoor

350 – 600 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!