Prodej

Sensi Seeds – Maple Leaf Indica Regular | Regulérní semena konopí

Maple Leaf  je v nabídce Sensi Seeds jako novinka, ale získává si oblibu díky krásnému květu. Jen v regulár verzi. Maple Leaf rychle kvete. Chuť je sladká a pomerančová. Tahle odrůda si získává čim dál větší oblibu.

Original price was: 1444 Kč.Current price is: 1155 Kč.

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Regulérní semena konopí Maple Leaf Indica Regular od Sensi Seeds produkují strain, který je obehnán obrovským množstvím těžkých květin z nichž doslova vytéká pryskyřice.

Není to jen tak ledajaký náhodný kmen, ale představuje kus historie konopí.

Pochází z jednoho z mála přežívajících kmenů v regionu Afghánistánu. Sušené květiny poskytují látky pro výrobu hašiše prémiové kvality. Jedná se o rychle rostoucí kmen s průměrnou délkou kvetení 45 – 50 dní. Rostliny jsou kompaktního vzrůstu 0,9 – 1,2m. Vyznačují se velkými listy a bohatými květy ze kterých vytéká množství pryskyřice.

Maple Leaf Indica Regular mají velký výnos i bez dodatečné péče a pozornosti, kterou vyžadují jiné strainy. Rostliny jsou také velmi odolné vůči škůdcům.

Maple Leaf vyzačuje silným uvolňujícím High a velmi příjemnou ospalostí. Čisté indiky jako Maple Leaf zanechávají velmi příjemné teplo a v těle zanechávají pocit, jako kdyby bylo celé zavinuto do vaty.

Hmotnost 0,02 kg
Balení semen

Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Relaxující, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

400 – 600 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!