Pyramid seeds – Northern Lights | Feminizované semínka konopí

Northern Light od Pyramid Seeds je konopná rostlina, která se velmi snadno pěstuje. Tato odrůda se raduje z přirozené odolnosti proti nemocem a skutečnosti, že se vždy přizpůsobí okolnímu prostředí bez ohledu na to, kde se pěstuje. Je to rostlina menšího vzrůstu (vetšinou do 120 cm), ale přesto díky své kompaktní struktuře dokáže vyprodukovat i 600 g/m².

182 794 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Tato semínka marihuany Northern Lights od Pyramid Seeds jsou jednou z nejoblíbenějších odrůd na světě. Tento pohádkový kmen má tolik skvělých vlastností, že žádný pěstitel prostě nemůže vybrat špatně, pokud si ho pořídí. Northern Lights již získal bezpočet ocenění díky svým vlastnostem, jako vynikající chuť nebo silný účinek.

Španělští chovatelé z Pyramid Seeds si vybrali starší NL fenotyp, který se dnes hledá již jen velmi těžko, a který ho umožní odlišit se od ostatních.

Semínka marihuany Northern Light od Pyramid Seeds tvoří konopnou rostlinu, která se velmi snadno pěstuje. Tato odrůda se raduje z přirozené odolnosti proti nemocem a skutečnosti, že se vždy přizpůsobí okolnímu prostředí bez ohledu na to, kde se pěstuje.

Je to rostlina menšího vzrůstu (vetšinou do 120 cm), ale přesto díky své kompaktní struktuře dokáže vyprodukovat i 600 g/m².

Pokud jde o její chuť a účinek, Northern Lights vás nikdy nezklame. Její intenzivní, příjemně sladká chuť je jedním z důvodů, proč získala tolik vítězných ocenění jako žádná jiná odrůda marihuany.

prasáckým obsahem THC (21%) navozuje velmi silný efekt, který má perfektně relaxační a uklidňující účinek. Je také vhodná pro terapeutické využití.

Hmotnost 0,01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Relaxující, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

500 – 1000 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Ocenění

Ocenění v konopných soutěžích:

  • 1. místo v kategorii hydroponické „2006 Bella Flor“
  • 2. místo v kategorii „hydroponické 2007 Spannabis“

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!