World of Seeds – PAKISTAN RYDER | Samonakvétací semínka konopí

Pakistan Ryder je snadno pěstitelná samonakvétačka s převážně indika-dominantními geny, která vznikla křížením konopné odrůdy Pakistan Valley a Ruderalis. Je to opravdu výjimečná kytka, která má až neuvěřitelně krátkou dobu růstu (pouze 45 až 55 dní od vyklíčení semen). Produkuje skvělou marihuanu s vysokou léčebnou hodnotou.

718 2199 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pakistan Ryder je snadno pěstitelná samonakvétačka s převážně indika-dominantními geny, která vznikla křížením konopné odrůdy Pakistan Valley a Ruderalis. Je to opravdu výjimečná kytka, která má až neuvěřitelně krátkou dobu růstu (pouze 45 až 55 dní od vyklíčení semen). Produkuje skvělou marihuanu s vysokou léčebnou hodnotou. Legendární semena od World of Seeds!

Tato konopná holka se dá snadno pěstovat uvnitř i venku, ale před pěstěním v interiéru se ujistěte, že máte v pořádku váš uhlíkový filtr. Tato dáma má vážný problém se svým tělesným pachem (měli byste si dvakrát rozmyslet i pěstování na balkóně…)

Pakistan Ryder vyvíjí krásné limetkově zelené palice, které voní po ušlechtilém dřevě a jsou plné pryskyřice. V interiéru vám vyprodukuje 450 až 550 gramů velice silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. Konečný produkt se může pochlubit úrovní THC až 20 %. Díky tomu má Pakistan Ryder přímo neuvěřitelně silný narkotický efekt, který ocení nejenom vyznavači extrémně silného rekreačního konopí, ale i uživatelé léčivé marihuany.

Genetika: Pakistan Valley X Ruderalis

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Povznášející, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

50 – 60 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!