World of Seeds – AMNESIA RYDER | Samonakvétací semínka konopí

Prodej

World of Seeds – AMNESIA RYDER | Samonakvétací semínka konopí

Amnesia Auto je celkově vzato velmi dobrá volba pro netrpělivé a náročné pěstitele, kteří hledají rychle rostoucí konopná semínka, jenž svou kvalitou i výnosem mohou konkurovat klasickému feminizovanému konopí. Samotný efekt má Amnesia naštěstí mnohem přímočařejší. Navozuje v zásadě intenzivní, povznášející a energický účinek, který si okamžitě zamilují všichni příznivci sativ. Navíc je vhodná i pro léčebné použití.

607 1839 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Amnesia Ryder (také nazývaná Amnesia Ryder) obsahuje geny hned několika velmi silných konopných rostlin, jako například Skunk, Cinderella 99, Jack Herer a Thai. Kluci ze seed banky World of Seeds totiž berou svou práci docela vážně a snaží se pro vás vytvořit jen to nejlepší…

Tato úžasná samonakvétačka je sativa-dominantní a je to na ní poznat již na první pohled. Dorůstá totiž výšky kolem 120 cm (někdy i více) při pěstování venku i uvnitř. Produkuje na automat opravdu pozoruhodné výnosy. V optimálních podmínkách vám v interiéru vynese 450 až 550 gramů velmi silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.  Při pěstování venku se můžete těšit až na 200 gramů z jediné rostliny! Amnesia Auto navíc produkuje husté a velice pryskyřičnaté palice, má vysokou odolnost vůči plísním i škůdcům.  Bude připravena ke sklizni za pouhých 60 až 70 dní od vyklíčení semen!

Amnesia Ryder má příjemnou citrusovou vůni a komplexní chuť, kterou je kvůli široké škále genetiky, jež byla pro tento hybrid použita, poměrně těžké popsat. Najdete v ní jemné náznaky příchutí odvozené od Skunku, Jacka Herera i Thai.

Samotný efekt má Amnesia naštěstí mnohem přímočařejší. Navozuje v zásadě intenzivní, povznášející a energický účinek, který si okamžitě zamilují všichni příznivci sativ. Navíc je vhodná i pro léčebné použití.

Amnesia Ryder je celkově vzato velmi dobrá volba pro netrpělivé a náročné pěstitele, kteří hledají rychle rostoucí konopná semínka, jenž svou kvalitou i výnosem mohou konkurovat klasickému feminizovanému konopí.

Genetika: Skunk X Cinderella X Jack Herer X Thai Ruderalis (sativa)

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Kreativní, Povzbuzující, Relaxující, Úleva od bolesti

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

600 – 650 g/m2

Optimální výnos outdoor

200 – 250g/ rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!