Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Samonakvétací semena konopí | World of Seeds – AMNESIA RYDER | Samonakvétací semínka konopí

World of Seeds – AMNESIA RYDER | Samonakvétací semínka konopí

Amnesia Auto je celkově vzato velmi dobrá volba pro netrpělivé a náročné pěstitele, kteří hledají rychle rostoucí konopná semínka, jenž svou kvalitou i výnosem mohou konkurovat klasickému feminizovanému konopí. Samotný efekt má Amnesia naštěstí mnohem přímočařejší. Navozuje v zásadě intenzivní, povznášející a energický účinek, který si okamžitě zamilují všichni příznivci sativ. Navíc je vhodná i pro léčebné použití.

759 2299 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Amnesia Ryder (také nazývaná Amnesia Ryder) obsahuje geny hned několika velmi silných konopných rostlin, jako například Skunk, Cinderella 99, Jack Herer a Thai. Kluci ze seed banky World of Seeds totiž berou svou práci docela vážně a snaží se pro vás vytvořit jen to nejlepší…

Tato úžasná samonakvétačka je sativa-dominantní a je to na ní poznat již na první pohled. Dorůstá totiž výšky kolem 120 cm (někdy i více) při pěstování venku i uvnitř. Produkuje na automat opravdu pozoruhodné výnosy. V optimálních podmínkách vám v interiéru vynese 450 až 550 gramů velmi silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.  Při pěstování venku se můžete těšit až na 200 gramů z jediné rostliny! Amnesia Auto navíc produkuje husté a velice pryskyřičnaté palice, má vysokou odolnost vůči plísním i škůdcům.  Bude připravena ke sklizni za pouhých 60 až 70 dní od vyklíčení semen!

Amnesia Ryder má příjemnou citrusovou vůni a komplexní chuť, kterou je kvůli široké škále genetiky, jež byla pro tento hybrid použita, poměrně těžké popsat. Najdete v ní jemné náznaky příchutí odvozené od Skunku, Jacka Herera i Thai.

Samotný efekt má Amnesia naštěstí mnohem přímočařejší. Navozuje v zásadě intenzivní, povznášející a energický účinek, který si okamžitě zamilují všichni příznivci sativ. Navíc je vhodná i pro léčebné použití.

Amnesia Ryder je celkově vzato velmi dobrá volba pro netrpělivé a náročné pěstitele, kteří hledají rychle rostoucí konopná semínka, jenž svou kvalitou i výnosem mohou konkurovat klasickému feminizovanému konopí.

Genetika: Skunk X Cinderella X Jack Herer X Thai Ruderalis (sativa)

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Kreativní, Povzbuzující, Relaxující, Úleva od bolesti

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

600 – 650 g/m2

Optimální výnos outdoor

200 – 250g/ rostlina

Seed banka

Video galérie

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „World of Seeds – AMNESIA RYDER | Samonakvétací semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!