World of Seeds – NORTHERN LIGHT X BIG BUD RYDER | Samonakvétací semínka konopí

World of Seeds – NORTHERN LIGHT X BIG BUD RYDER | Samonakvétací semínka konopí

Tato parádní kytka je dobrým příkladem toho, že se přísný výběr a trpělivé dolaďování genetik nakonec vyplatí – tento stabilní superhybrid čtvrté generace má totiž velmi vysokou léčivou hodnotu, jde snadno pěstovat uvnitř i venku a dosahuje výšky až 170 cm!

759 2299 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Postupným křížením legendární konopné odrůdy Northen Light Auto s extrémně výnosným automatem Big Bud Auto vznikla další takřka perfektní samonakvétačka. Kluci ze Seed Banky World of Seeds pojmenovali Northern Light X Big Bud Ryder.

Tato parádní kytka je dobrým příkladem toho, že se přísný výběr a trpělivé dolaďování genetik nakonec vyplatí – tento stabilní superhybrid čtvrté generace má totiž velmi vysokou léčivou hodnotu, jde snadno pěstovat uvnitř i venku a dosahuje výšky až 170 cm!!!

Northern Light x Big Bud Ryder má velice dobrý výnos. Takže se při pěstování v interiéru můžete těšit na 450 až 600 gramů prvotřídního konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. Produkuje velké a krásně husté palice pokryté krystaly pryskyřice, které v plném květu příjemně sladce voní po citrusovém ovoci, jako je mandarinka nebo ananas. To platí i pro  celkovou chuť konečného produktu – je to opravdová pastva pro vaše čichové i chuťové smysly!

Jde o jeden z nejlepších léčivých automatů z katalogu SeedBanky World Of Seeds. Tato rostlina se také velice dobře osvědčila při výrobě BHO (honeybee oil), výtěžek je až 25 %.

Genetika: Northern Light Auto X Big Bud Auto

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Relaxující, Uklidňující, Úleva od bolesti, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

600 – 650 g/m2

Optimální výnos outdoor

200 – 250g/ rostlina

Seed banka

Video galérie

Ocenění

  • 1. Cena – DE LAS AUTOS EN CANARIAS – COPA NATURA VERDE – 2013

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!