Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Pěstební stan (Grow Tent)

Pěstební stan (Grow Tent)

Pokud se chystáte začít pěstovat konopí v bytě či domku, možná byste měli zvážit pořízení pěstebního stanu. V dobrém stanu se budou vaše rostliny rozvíjet mnohem rychleji a jednodušeji. V současné době získávají pěstební stany stále více uznání v konopném světě, protože v interiéru zabírají jen velmi málo prostoru a vytváří ideální pěstitelské prostředí, které vám umožní precizně ovládat každý aspekt růstového cyklu.

Pěstební stany jsou vetšinou vyrobeny z PVC nebo z plastu a dají se zakoupit v mnoha velikostech. Většina z nich má stříbřitý interiér a černý exteriér. Interiér má stříbrnou barvu, aby odrážel světlo na rostliny, zatímco exteriér má absorbovat teplo.

Pěstování marihuany v takových stanech vám dává možnost pohodlně doma sledovat růst vašich rostlin a také, což je pro mnoho pěstitelů nejdůležitější, nabízí příležitost pěstovat velmi kvalitní konopí po celý rok.

Ovládání základních aspektů, které pomáhají v rozvoji konopné rostliny, jako je teplo, světlo a voda umožňuje vyvíjet mnohem silnější a zdravější rostliny. Stan také minimalizuje možnost napadení vašich rostlin škůdci. Monitorování průběhu růstu vašeho konopí vám pomůže pochopit jeho potřeby. Je důležité, abyste jim poskytli dostatečné množství světla, pokud si přejete získat vysoký výnos a výbornou kvalitu.

Pokud se rozhodnete pěstovat konopí doma pomocí pěstebního stanu, bude pro vás mnohem snadnější regulovat množství živin a dalších nezbytných prvků, které vaše rostliny potřebují. Také vám pomůže zamezit plýtvání vodou i živinami a umožní vám maximálně zefektivnit množství světla v oblasti pěstování.

Také si uvědomte, že pěstovat konopí není všude legální. V případě pokud by jste chtěli začít pěstovat konopí, ujistěte se, že to ve vaší zemi není nelegální kontaktováním příslušných úřadů.

Video o stavbě vlastní pěstírny, nejedná se o stan, naopak při pořízení stanu na pěstování většína práce odpadá

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!