World of Seeds – Burger Kush | Feminizovaná semínka konopí

Prodej

World of Seeds – Burger Kush | Feminizovaná semínka konopí

Extrémní obsah THC (26 %): Ideální pro zkušené uživatele hledající intenzivní psychoaktivní zážitek.

Jedinečný terpenový profil: Kombinace pinenu a citronu poskytuje ojedinělý smyslový zážitek, který zůstane v paměti.

Legendární genetika: Odvozena od předních kmenů, nabízí nejen sílu, ale i komplexnost v každém kouři.

Vizuální a čichová atraktivita: Velké, lepkavé pupeny s možností fialových odstínů nejen že vypadají úžasně, ale i úžasně voní.

Účinky zaměřené na relaxaci: Ačkoliv je silná, její účinky mají tendenci více uklidňovat než povzbuzovat, což je ideální pro večerní uvolnění.

792 2465 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme vám Burger Kush z World of Seeds – nejnovější přírůstek do vaší sbírky feminizovaných semínek konopí, který překonává všechna očekávání. Tato exkluzivní odrůda je výsledkem inovativního křížení mezi Donny Burger a Headband, čímž vznikl hybrid s neuvěřitelným obsahem THC, dosahujícím až 26 %. Burger Kush není jen obyčejná odrůda; je to klíč k nevšedním zážitkům a intenzivním pocitům štěstí a euforie.

Jste připraveni na cestu, která vás zavede do hloubi své mysli a zároveň nabídne úlevu od každodenního stresu? Burger Kush je vaším průvodcem do světa, kde se snoubí relaxace s radostí. Díky svému jedinečnému terpenovému profilu, který kombinuje svěží tóny pinenu s nádechem citronu, poskytuje každý vdech smyslovou cestu připomínající procházku borovým lesem s čerstvě utrženým citronem v ruce.

Nejenže je tato odrůda vizuálně působivá s velkými, těžkými pupeny pokrytými jasně bílými trichomy, ale také je obdařena genetickým dědictvím, které zahrnuje některé z nejlegendárnějších kmenů jako GMO, Han-Solo Burger, OG Kush a Sour Diesel. To vše ji činí absolutním must-have pro každého vážného sběratele a konzumenta, který hledá nejen vysoký obsah THC, ale také nezapomenutelnou chuť a aroma.

Burger Kush z World of Seeds není jen semínko, je to vstupenka do světa, kde dominuje kvalita, síla a nezapomenutelné zážitky. Přidejte ji do své kolekce dnes a zažijte, co znamená pravá konopná excelence.

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Výška rostlin

Doba květu

Genetika

,

Účinek

Ospalý, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

1200 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!