Sensi Seeds – Ruderalis Skunk Regular | Regulérní semena konopí

Prodej

Sensi Seeds – Ruderalis Skunk Regular | Regulérní semena konopí

Ruderalis Skunk je kříženec Skunk no.1 a Ruderalis.  Jedná se o rostlinu s velkým výnosem a rychlým květem. Můžeš očekávat i sklizeň v místech kde ti počasí nedovolí sklidit. Odrůda je vhodná začínajícím pěstitelům, kteří se bojí začátečních chyb. Kytka je velmi odolná proti přehnojení, takže se nemusíš bát trochu experimentovat.

Original price was: 1104 Kč.Current price is: 883 Kč.

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Semena konopí Ruderalis Skunk Regular od Sensi Seeds je hybrid z 90% indika. Spojuje v sobě sílu a odolnost klasických rostlin Rudealis s potencí Skunk 1. Rostliny jsou dostatečně kompaktní pro to, aby se daly pěstovat iv malých vnitřních prostorách. Je však možné je pěstovat i venku ve většině klimatických podmínek.

Jedná se o regulérní rostliny, což znamená, že semena produkují samčí i samičí rostliny. To je velká výhoda pro zkušené pěstitele, kteří mají zájem o tvoření vlastních semen.

Doba kvetení Ruderalis Skunk Regular je neuvěřitelně krátká-přesněji 40 – 50 dní. Výška rostlin je obvykle nízká, a to jak v interiéru tak v exteriéru. Pohybuje se od 60 cm do maximálně 120 cm.

Ruderalis Skunk Regular je typická indika, i když není příliš vysoký, produkuje velmi husté květiny. Květy jsou velmi těžké a pokryty tlustou vrstvou pryskyřice. Výnos rostliny je přibližně 300 g/m2 při indoor pěstování. Ruderalis Skunk Regular je silná a robustní odrůda, která je odolná vůči škůdcům a plísním.

Ruderalis Skunk Regular se vyznačuje dlouhotrvajícím High který přináší pocit relaxace a klidu.

Hmotnost 0,02 kg
Balení semen

Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Hladný, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

300 – 350 g/m2

Optimální výnos outdoor

150 – 200 g/ rostlina

Seed banka

Video Galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!